SPOLU v kavárně

Typ článku: Hudba a hudební akce

Datum vložení: 12. 12. 2010

V brněnské kavárně Café Práh se dveře netrhnou a to nejen díky výborné kávě...


Z kavárny, vybudované v místech bývalé strojní továrny, odchází návštěvník a usmívá se. Má k tomu důvod, protože v kavárně Café Práh byl SPOLU s Arnoštem Frauenbergem, Honzem Žambochem a Jirkem Montym Motyčákem. Tři skvělí písničkáři, kteří v Brně 11. prosince 2010 zakončili své předvánoční turné po ČR a za pomoci JUDr. Františka Urbance a písničkáře Slávka Janouška vylosovali z prodaných lístků jeden, jehož majitel získal kytaru značky Martin&Co.

 

Šťastným majitelem krásné kytary s ještě krásnějším zvukem (Monty ji před vystoupením otestoval) nadělování nekončilo. V samotném závěru dostal každý návštěvník právě od Montyho jedno CD a to ZADARMO! Bylo to nečekané, ale krásné gesto, které na tvářích vykouzlilo úsměvy a já jen doufám, že nám ta dobrá nálada vydrží minimálně do Nového roku.

 

 

foto: fotokaminek.czAutor: Marek Kamínek

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.