TZ: PIVOVARSKÉ MUZEUM VYHLAŠUJE SOUTĚŽ O NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOČNÍ PERNÍČEK

Typ článku: Ostatní články

Datum vložení: 13. 12. 2010

Vůně tradičních vánočních perníčků provoní i letos Pivovarské muzeum. Soutěž byla zahájena 28.11. a potrvá do 19.12. Následující den, tedy 20.12., budou vybrány ty nejkrásnější perníčky. Jejich autoři pak budou odměněni hodnotnými cenami.


Všechny soutěžící perníčky si můžete prohlédnout v Pivovarském muzeu až do Tří králů, do 6.1. 2011.

 

Přihlásit vlastní perníková díla je možné denně do 19.prosince. Stačí je odnést do Pivovarského muzea v Plzni, Veleslavínova ulice. Pivovarské muzeum je otevřené denně od 10 do 18 hodin. Soutěží se ve třech kategoriích: tradiční perníček, perníkový model a dětský výrobek a není omezen počet přihlášených kusů.
Vítěze vybere porota 20.12. přímo v Pivovarském muzeu. Všichni, kdo se do soutěže zapojí, budou informování o přesné hodině, aby se mohli zúčastnit.
Vítěz každé kategorie si odnese hodnotné ceny, mezi které nebude chybět pivo pro starší 18-ti let nebo předměty z Dárkové prodejny Pivovarského muzea.

 

„Soutěž o nejkrásnější vánoční perníček vyhlašuje Pivovarské muzeum v Plzni již poněkolikáté. Pokaždé jsme však mile překvapeni, že každý rok stoupá jak počet účastníků soutěže, tak úroveň děl z perníkového těsta,“ říká Jitka Froydová z Pivovarského muzea.
„Poslední ročník soutěže vyhrála sada tradičních perníčků s vánoční tématikou, rádi vzpomínáme také na model zasněžené perníkové katedrály sv.Bartoloměje nebo překrásný, téměř živý, model pivovarského vozu taženého koňmi,“ říká Jitka Froydová.
 Autor: Eva - Autor z oblibeny.cz + tiskové zprávy pořadatelů.

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.