Nejlevnější předprodej vstupenek na Gurmán festival jen do konce února!

Typ článku: Gastronomie

Datum vložení: 21. 02. 2011

Poslední týden mají všichni milovníci dobrého jídla a pití na to, aby si pořídili vstupenky za 120,- / 80,- Kč na druhý ročník festivalu Gurmán, který se koná ve vyhlášeném areálu FESTIVALPARK – Hradec Králové.


 Přípravy festivalu, kterého se minulý rok zúčastnilo na 10 000 návštěvníků, jsou v plném proudu a již brzy se můžou všichni fanoušci těšit na první informace, týkající se programu nadcházejícího druhého ročníku. Vstupenky jsou exkluzivně k dispozici v předprodejní síťiEventim (www.eventim.cz)Autor: festivalpark

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.