Psí den

Typ článku: Muzea a výstavy

Datum vložení: 14. 09. 2011

V areálu chaty na Andrlově chlumu nad městem Ústí nad Orlicí, v neděli 11.9.2011 od 11.°° probíhalo setkání psů všech ras. Celou akcí Nás provázel moderátor Honza Jan Lušovský, kterého v Našem regionu zná hodně dětí jako skvělého kreslíře.


Akce se konala pod záštitou firmy  na výrobu krmiv pro zvířata Fitmin . Každý z přicházejících majitelů psů pro svého miláčka dostal na uvítanou malý dárek v podobě pytlíku novinek krmiva pro mazlíka. Sama jsem doprovázela malé štěne Německého ovčáka , granulky velmi chutnaly.

Pro všechny byl připravem zajímavý program a ukázky výcviku psů z Chovné stanice Fitmin, vystoupení border kolií bylo naprosto perfektní ukázkou .

Této akci byl přítomen i Mvdr. Pirkl a každému kdo měl jakoukoliv otázku týkajícíc se domácích mazlíků zodpověděl jakoukoliv otázku.

Odpoledne se pomalu chýlilo ke konci a majitelé psů se rozjížděli do svých pelíšků :)Autor: salajda - Autor z oblibeny.cz

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.