V chytrých mobilních telefonech si díky Audiotéka.cz můžete poslechnout více než 1500 hodin mluveného slova

Typ článku: Literatura

Datum vložení: 08. 02. 2012

Audiotéka.cz, po pouhých 111 dnech od svého spuštění, nabízí již více než 700 titulů s mluveným slovem o celkové délce přes 1500 hodin.


Audioknihy je možné poslouchat pomocí specializovaných aplikací pro mobilní telefony s Androidem a na iPhonu nebo v počítači či MP3 přehrávači.

Nejprodávanějšími tituly prvních 111 dnů Audiotéky jsou Čtyři dohody Dona Miguela Ruize namluvené Jaroslavem Duškem, kultovní Stopařův průvodce galaxií v interpretaci populárního Vojty Dyka (oba tituly vydalo Tympanum) a Egypťan Sinuhet Miky Waltariho (vydal Radioservis). Za pouhých 10 dní prodejů se na čtvrté místo vyšvihla novinková audiokniha Muži, kteří nenávidí ženy Stiega Larssona, kterou čte Martin Stránský (vydal M. Pilař, ADK-Prague).

Audioteka.cz nabízí nejen majitelům chytrých telefonů unikátní příležitost legálně stahovat české a slovenské mluvené slovo online. Před nákupem mají uživatelé možnost poslechnout si krátkou ukázku nebo si stáhnout až několik desítek minut z nahrávky zdarma. Po zakoupení pak zůstává nahrávka navždy uchována ve virtuální Poličce s audioknihami. Ze své Poličky si může posluchač audioknihu opakovaně stahovat jako soubor MP3 do počítače anebo pomocí aplikace přímo do mobilního telefonu či tabletu. Uživatel tak nemusí myslet na zálohu zakoupeného souboru, ale vytváří si svou vlastní, vždy dostupnou, online knihovnu.Autor: audioteka

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.