Fajn Foto Fest představí nejzajímavější fotografy z regionu

Typ článku: Fotografování

Datum vložení: 13. 09. 2012

50 nejlepší fotografií českých a polských amatérských fotografů na vernisáži Fajn Foto Fest.


Vítězné  fotografie účastníků  mezinárodního projektu Fajn Foto Fest můžete zhlédnout na podzimní výstavě v Domě kultury Akord.  Soutěže se zúčastnilo přes 200 amatérských fotografů z České republiky a Polska. Mezinárodní porota a návštěvníci www stránek projektu vybrali 50 vítězných fotografií, které budou publikovány v barevném katalogu. Vybraní fotografové se v den vernisáže 20. 9. 2012 zúčastní workshopu a společně vytvořené dílo pak představí na výstavě. Vernisáž přístupná široké veřejnosti proběhne v 17 hodin. Aktuální dění k projektu a termíny dalších výstav najdete na stránkách www.fotofest.eu.Autor: Jan Ražnok

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.