TZ: Food festival Všechny chutě světa

Typ článku: Gastronomie

Datum vložení: 20. 05. 2015

Nejen kalidoskop chutí, ale i hudba a adrenalinové zážitky. 13. června v Dobřichovicích.


I v tomto roce se uskuteční na zámku v Dobřichovicích food festival Všechny chutě světa. Těšit se můžete na ochutnávku u více než 60 stánků. Budete moci ochutnat africkou kuchyni, jejíž součástí jsou např. malé smažené ryby či housenky. Dále iránské a marocké speciality, indickou kuchyni, argentinská masa, maďarský perkelt, švýcarský raclette, šnečí speciality a mnohé další.

 

Multižánrová je i hudební složka. Poslechnout si budete moci od keltské muziky, reggae, až po africké djembe. Večer se můžete těšit na zpestření programu skvělou swingovou skupinou Swingofonix. Novinkou tohoto ročníku jsou lanové atrakce, které jsou pro návštěvníky zdarma. Jedná se především o lanovku přes Berounku, která bude dosahovat až 60 km rychlosti, dále 7 m lezeckou stěnu, běh na gumě neboli bungee running, a v neposlední řadě i soutěž v lezení na pivní bedny. Další novinkou je, že v rámci vstupného obdrží každý návštěvník koření od společnosti Vitana a unikátní časopis Všechny Chutě světa s recepty a zajímavými články zaměřenými na zahraniční gastronomii.
 
Těšíme se na Vás 13.6 od 10.00 na zámku v Dobřichovicích. Vstupné 100 Kč, invalidé a děti do 10 let zdarma.
 
Kde: zámek Dobřichovice
Kdy: 13. června 2015 od 10:00 do 21:00
 

 

Více informací naleznete na webu www.foodevent.cz, www.vsechnychute.cz nebo na facebooku Všechny chutě světa www.facebook.com/vsechnychutesveta.
 


Autor: Maldika - Autor z oblibeny.cz

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.