TZ: Excelent Jukebox: Everything Everything přivezou svou žhavou novinku

Typ článku: Hudba a hudební akce

Datum vložení: 26. 11. 2015

Z Manchesteru vzešlo mnoho vynikajících kapel a Everything Everything jsou jednou z nich. V červnu vydali své nové album Get To Heaven, se kterým přijedou i do Prahy. Neotřelý a drzý mix všeho, co v současné hudbě rezonuje od rocku přes funky až po elektroniku si můžete plnými doušky vychutnat 3. prosince v Paláci Akropolis.


 Everything Everything plně dostojí svému jménu. Ve své hudbě dokonale kombinují vše se vším. Už na prvních singlech z roku 2008 rockový základ okořenili prvky z příbuzných progresivních žánrů a jako pořádný kopec třešniček na špičku dortu přidali to nejaktuálnější z r'n'b, funku, hip hopu a elektroniky. Vznikl tak drzý, ale velice živý mix, který je pro skupinu typický. O tom, že tato kombinace si dokáže najít mnoho fanoušků, svědčí úspěch debutového alba Man Alive z roku 2010, na které navázalo ještě úspěšnější Arc o tři roky později, které se vyšplhalo až na páté místo britské hitparády.


Letošní Get To Heaven posouvá hranice fantazie ještě dál. Dává vzpomenout na nadžánrovou nespoutanost a kreativitu kapel z devadesátých let, avšak reflektuje i aktuální hudební trendy. I proto Get To Heaven jmenuje BBC Radio1 jako nejočekávanější album tohoto léta.

Na vlně imaginace a hudby, ve které je všechno možné se můžete nechat unést v Paláci Akropolis 3. prosince.

Tuhle show Ti přináší Gambrinus Excelent a Fource Entertainment.


Událost na FB: 
https://www.facebook.com/events/156994351298788/

Předprodej GoOut.cz: 
https://goout.cz/cs/listky/excelent-jukebox-everything-everything/wfg/
Předprodej TicketPro: 
http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/1653806-everything-everything.html

Oficiální web: 
http://www.everything-everything.co.uk/
Facebook: 
https://www.facebook.com/EverythingEverythinguk
Twitter: 
https://twitter.com/E_E_
YouTube: 
https://www.youtube.com/user/evrythngevrythngVEVO
Instagram: 
https://instagram.com/E_E_/
Spotify: 
https://player.spotify.com/artist/1HOeqtP7tHkKNJNLzQ2tnr

www.fource.cz
 

 


Autor: Maldika - Autor z oblibeny.cz

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.