Accept naposledy v podání U.D.O.

Typ článku: Hudba a hudební akce

Datum vložení: 29. 02. 2016

Bývalý zpěvák a zároveň i zakladatel heavy metalové legendy Accept přichystal pro rok 2016 velice speciální turné. V rámci tohoto „Back To The Roots Tour“ Udo Dirkschneider odehraje speciální setlist složený pouze z písní kapely Accept.


Po tomto turné chce Udo udělat za tvorbou Accept tlustou čáru a věnovat veškerou pozornost pouze kapele U.D.O. Jedná se tedy o poslední možnost slyšet naživo klasické hity Accept s původním a originálním zpěvákem.

To, že se jedná o velice speciální záležitost, vypovídá obrovský počet již vyprodaných koncertů, včetně všech tří štací konaných v České republice. Ti šťastnější fanoušci, kteří zakoupili lístek včas, se tak mohou těšit na nezapomenutelný zážitek. Koncerty se odehrají 25. 3. až 27. 3. v Ostravě (Musich Club Garage), Zlíně (Masters Of Rock Café) a v Praze (MeetFactory). Hostující kapelou budou kanadští heavy metalisté Anvil.

 

www.mastersofrock.cz

www.pragokoncert.com

 Autor: Prachy - Autor z oblibeny.cz

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.