Cimbálová muzika Dušana Kotlára se sólistkou Olgou Kostelencovou v Mostě

Typ článku: Hudba a hudební akce

Datum vložení: 11. 03. 2016

Velikonoční jarmark opět nabídne bohatý program. 25.3 – 27-3. 2016 na 1. náměstí v Mostě


Cimbálová muzika Dušana Kotlára se sólistkou Olgou Kostelencovou v Mostě Velikonoční jarmark opět nabídne bohatý program. 25.3 – 27-3. 2016 na 1. náměstí v Mostě V letošním roce slavíme výročí Karla IV., trhy proto letos doplní také téma historické v podobě starých řemesel, které nůžete vidět denně od 10.00 do 18.00. Jarmark nabídne perníkářku, zdobení kraslic, svíčkařku, celetnictví (výroba placek na kamnech) a střelbu z historické kuše. Odpoledne zpestří každodenní kulturní program. Populární špičková cimbálová muzika Dušana Kotlára z Liberce, úspěšně působící na koncertních pódiích nejen v ČR, ale i v zahraničí se představí širokou žánrovou pestrosti. Celou akci uzavře 27.3.2016. Jejich vystoupení je naplánováno od 17:00. Uslyšíte známé lidové písně, světovou i českou klasiku, ale také country melodie. Jarmark nabídne velikonoční zboží a občerstvení.

Autor: Dušan Kotlár

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.