Večerní divadelní představení v Merklíně u Přeštic

Typ článku: Divadlo a programy

Datum vložení: 22. 05. 2010

Divadelní ochotnický soubor Tradeáši z Nezdic sehraje dnes od 20.00hodin před zámečkem v Merklíně u Přeštic divadelní představení pohádky Hastrmanská komedyje. Srdečně zveme všechny, kdo se nebojí vodníků a mají rádi divadlo. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude věnován Diakonii v Merklíně/osobám se zdravotním postižením/ Děkuji za uveřejnění akce. Helena Plincelnerová 607975958


Divadelní ochotnický soubor Tradeáši z Nezdic sehraje dnes od 20.00hodin před zámečkem v Merklíně u Přeštic divadelní představení Hastrmanská komedyje, v němž o vodníky nebude nouze.

Výtěžek z dobrovolného vstupného bude věnován Diakonii v Merklíně./osobám se zdravotním postižením/

Děkuji za uveřejnění    Helena Plincelnerová tel607975958Autor: Helena plincelnerová

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.