Propagace na Oblíbený.cz

Rozšířené vyhledávání

Přidej akci Kulturní akce Tipy na výlety Dnešní akce Akce v Praze Články o kultuře

Soutěže o vstupenky

Věrnostní program

Hudební skupiny

Hrady a zámky
Obrázek akce

MetalGate Czech Death Fest 2013

Podobné akce

Podobné akce s předprodejem vstupenek


Účinkující: .

Typ akce: Festival
Zahájení: 14. 6. 2013 15:00
Ukončení: 16. 6. 2013 02:20

Vstupné:

Vstupenky MetalGate Czech Death Fest 2013


Vstupenky MetalGate Czech Death Fest 2013


Jak funguje online předprodej vstupenek ?

Výhodou předprodeje online je nízká cena vstupenky, rychlost nákupu a ideální způsoby platby i dodání. Platíte-li kartou, můžete vstupenky vytisknout a jít na akci. Prohlédněte si také další tipy na předprodej vstupenek.


Popis akce:
MetalGate Czech Death Fest 2013 – ohlašujeme jubilejní pátý ročník!
Pomalu se nám začíná klubat pátý jubilejní ročník festivalu MetalGate Czech Death Fest, který jako vždy nabídne přehlídku nejen toho nejlepšího z tuzemské metalové scény, ale i zahraniční hosty. Již tradičně se odehraje ve skvělém prostředí Autocampu Brodský v Červeném Kostelci, a sice o víkendu v pátek a sobotu 14. a 15. června 2013.
Jak je dobrým zvykem, těšit se můžete na pečlivou dramaturgii, jejímž výsledkem bude line-up třicítky tvrdých kapel. Tato má již svého prvního headlinera, a to jednu z ikon německého pagan-black metalu, kapelu EQUILIBRIUM, které bude patřit hlavní pozice v rámci pátečního programu.
V rámci dramaturgie opět přijde na řadu stylová různorodost, takže se můžete těšit na známé firmy jak z řad death metalových a grindcoreových zabijáků, tak na atmosférické metalové kapely a zástupce celé řady subžánrů, stejně jako reprezentanty autorské svébytnosti.
Poslední zmíněnou kvalitu reprezentují z potvrzených kapel nepochybně například domácí okultní anarchisté INSANIA, kteří letos oslavili neskutečných pětadvacet let na scéně. Jejich „Kult hyeny“ je přitom stále čerstvé zboží! Nejslovutnější české thrashery DEBUSTROL zajisté rovněž nemá cenu představovat, neboť finesa v podobě řevu motorové pily do mikrofonu je každému tuzemskému fanouškovi dobře známá. Jedním z nejzvučnějších českých jmen současnosti jsou pak nepochybně crossoveroví raraši z ATARI TERROR, kteří svůj zhudebněný vztek budují s velkou grácií.
Oproti minulým ročníkům se v rámci jubilejního MetalGate Czech Death Fest můžete těšit na větší kontingent zahraničních hostů v podobě australských grindcorových šílenců CAPTAIN CLEANOFF, brazilských death/thrasherů itSELF ze Sao Paula s albem „Make My Suffer Short“, německých blackmetalistů CTULU, jejichž tvorba je prosetá odkazy na slavné dílo hororové legendy H. P. Lovecrafta, a konečně deathmetalové dvojice PROFANATION a SABIENDAS, rovněž z Německa. Ze slovenské scény náš festival navštíví kapely DOOMAS a REVENGE DIVISION, na kterou si jistě vzpomenou návštěvníci třetího ročníku soutěže MetalGate Massacre, kde se tato formace probojovala až do samotného finále a obsadila celkové třetí místo.
Z dalších zástupců domácího metalu jmenujme například LOCOMOTIVE, FDK, NOOSTRAK, MINORITY SOUND, SECRET OF DARKNESS, BRUTALLY DECEASED, PANYCHIDA, či INGROWING. Chybět nebudou ani spolupořadatelé TORTHARRY. Seznam veškerých doposud potvrzených kapel najdete na oficiálních stránkách festivalu.
Festivalový předprodej je v plném proudu, přičemž je stále k dispozici první emise za skvělých 490 Kč, tak neotálejte!
V rámci oslav letošního jubilea jsme pro vás rovněž připravili zcela unikátní záležitost a to komiks tvořící exkurz do historie našeho festivalu. A že ho bereme skutečně zodpovědně, dokazuje první číslo pojednávající pěkně z gruntu o nejhlubších prvopočátcích reprezentované vznikem kapely TORTHARRY, která tvoří část pořadatelského týmu. Nový strip vychází každý pátek na facebookových profilech MetalGate Czech Death Festu, MetalGate i Tortharry. Vždy s týdenním zpožděním jej naleznete i na webech festivalu a MetalGate, kde bude vždy doplněn o patřičné vyprávění. Komiks bude vycházet až do začátku pátého ročníku!


Veškeré informace o pátem ročníku MetalGate Czech Death Fest najdete na oficiálním festivalovém webu www.czechdeathfest.cz

Těšíme se na Vás!

www.metalgate.cz

www.tortharry.com


Účastníci:

Místo konání:
Kemp Brodský

Červený Kostelec (okres: Náchod kraj: Královéhradecký kraj)
Česká republika

Pořadatel:
WWW pořadatele: http://

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Za vložení kulturní akce získáváte body a automaticky se účastníte soutěží o vstupenky. Při vkládání akcí získáváte také body do našeho věrnostního programu a můžete za ně následně získat hodnotné ceny. Pro lepší zviditelnění  kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.

 

Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce

Přidat příspěvek do diskuse

Vaše jméno:
Příspěvek:
smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
Pro vkládání aktivních odkazů musíte být přihlášen.
Antispam: do kolonky zadejte součet (plus) čísel jedna a jedna (zadejte číslovku)
   

Diskuse o akci MetalGate Czech Death Fest 2013

U kulturní akce není žádný komentář

 

Doporučujeme:

 

Jste sportovci nebo rádi relaxujete? Pak pro Vás máme nabídku na příjemně strávené chvíle nedaleko centra Brna. Udělejte něco pro svoji pohodu a navštite masáž Brno. budete zahrniti péčí, láskou a odejdete s příjemným pocitem.

 

Pokud potřebujete řezat tyče, potřebujete stroje na dělení tyčí. Stroje si poradí i s dělením trubek.

 

Pro muže, kteří mají erektilní dysfunkci, je nutná podpora erekce, aby mohli dosáhnout kvalitního pohlavního styku.

© 2008 - 2012 oblibeny.cz • webdesign toprecepty.cz • created by j-soft.cz

Kontakty, o webu • Mediální partneřiFacebook