Dosáhněte všeho, po čem toužíte a osvoboďte se od starých vzorců a návyků ve stravování

Podobné akce

Účinkující: Antónia Mačingová

Typ akce: Knihy a literatura

Zahájení: 05. 12. 2016
Ukončení: 05. 12. 2016

Vstupné: zdarma

Popis akce

pondělí 5. prosince v 16.00 – 17.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava

Jste přesvědčeni, že toužíte po změně a rádi byste udělali první krok k vytouženému zdraví a postavě?

Antónia Mačingová se už více než 18 let věnuje zdravé výživě a způsobu stravování. Ona sama si prošla vážnými zdravotními problémy, s kterými si lékaři nevěděli rady. Hledala návod, jak správně jíst, co ji chutná a přitom nepřibrat. V tehdejší době bylo velmi oblíbené stravování dle krevních skupin. Proč bychom měli jíst všichni stejně, když máme odlišnou výbavu trávicích enzymů? Zjistila, že jako „nulka“ se stravovala úplně špatně. Po úpravě jídla začala pozorovat úžasné změny na svém těle. Upravila se jí hmotnost, zlepšila pleť, měla mnohem více energie a přestala mít zdravotní problémy.

Chcete-li žít zdravě, vypadat dobře a cítit se skvěle, přistupujte k výživě jako k životnímu stylu. Slovo dieta v nás vyvolává představu časově ohraničeného stravování. Po jejím skončení se lidé většinou vrátí k stravování, kvůli kterému mají problém. JOJO efekt je jen důsledek návratu k původním stravovacím návykům. Takže vystupme z tohoto začarovaného kruhu, přestaňme se trápit a naučme se jíst. Nedědíme nadváhu a nemoci. Dědíme jen nesprávné návyky a myšlenkové vzorce, které u nás spouštějí podobné, destruktivní programy jako u našich předků.

Zaujalo Vás téma a chcete se s Antónií Mačingovou setkat osobně? V pondělí 5. prosince v 16.00 máte jedinečnou možnost. Beseda a autogramiáda, která proběhne u příležitosti vydání novinky Zhubněte jednou provždy 3, bude doplněna o ochutnávku zdravých a chutných jídel. Těšíme se na vás v DOMĚ KNIHY KNIHCENTRUM.cz.

Během měsíce prosince se zúčastněte slosování o vstupenky do Národního divadla moravskoslezského.
Po celý měsíc prosinec bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce 5. KNIHA ZDARMA - Čím VÍCE knih nakoupíš, tím větší SLEVU máš. Akce platí do 31. 12. 2016.
Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!


Místo konání: KNIHCENTRUM.cz, DŮM KNIHY Ostrava

Přesná adresa: (Hledat na mapě)

Ostrava (okres: Ostrava-město kraj: Moravskoslezský kraj stát: Česká republika)

Pořadatel: KNIHCENTRUM.cz, DŮM KNIHY Ostrava
WWW pořadatele: http://www.knihcentrum-ostrava.cz/news

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!