Účinkující: .
Typ akce: Vinobraní
Zahájení: 10. 9. 2010
Ukončení: 11. 9. 2010
Popis akce
Na vědomost se dává,
že 10. a 11. září 2010 léta páně 2010 král Jan Lucemburský s chotí do královského města Znojma zavítá, aby svátkům vína a všeobecného veselí požehnal a dvoudenní slavnost radosti podpořil. Vy, kteřížto si tuto veselici ujíti nechcete nechat, vstupte, byste o věcech všech zpraveni byli.
Program Znojemského vinobraní Pátek 10.9.2010
HLAVNÍ TRIBUNA
14:00 - Zahajovací fanfáry – trubači
14:15 - LUCREZIA BORGIA
15:00 - Bluesrocková kapela BLUE STEAK
15:50 - ZDENĚK IZER - oblíbený moderátor a bavič
16:00 - GIPSY.CZ
16:50 - ZDENĚK IZER
17:00 - DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND
17:50 - ZDENĚK IZER
18:00 - KATAPULT – česká rocková legenda
19:00 - ZDENĚK IZER
19:15 - LENKA FILIPOVÁ– zpěvačka a kytaristka s doprovodem
20:15 - ZDENĚK IZER
20:30 - Večerní scéna historického průvodu na tribuně
21:10 - GABRIELA GOLDOVÁ – pop country zpěvačka
21:30 - KRYŠTOF – jedna z nejoblíbenějších českých kapel současnosti
---------------------------------------
VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ
14:00 - Slavnostní zahájení trhu konšely města Znojma za doprovodu bubeníků a praporů skupiny HEROLD
14:30 - Historická hudba skupiny BRAAGAS
15:30 - Kejklířské představení KEJKLÍŘE JONÁŠE
16:00 - Žoldnéřský mustruňk šermířské skupiny FEDRFECHTÝŘI
16:30 - Historický tanec skupiny ROMANCE
17:00 - Fakírská show FAKÍRA VALDY
17:30 - Historická hudba skupiny LUCREZIA BORGIA
18:00 - Rytířský turnaj skupiny historického šermu MERLET
18:30 - Zábavné žonglování kejklíře SLÁVKA
19:00 - Šermířská pohádka skupiny ORPHANUS
21:45 - Večerní koncert GNOMUS + kejklířské ohnivé panoptikum GEORGE HLAVSA, KEJKLÍŘ JONÁŠ, FAKÍR VALDA, MEGGIE ANGEL ASSEN
---------------------------------------
MIKULÁŠSKÉ NÁMĚSTÍ
14:00 - Bubeník a stráže zahajují trh Středověká hudba
14:30 - Šermířské představení
14:45 - Žebrácké skotačení
15:00 - Kejklíř
15:15 - Návštěva orientálního kupce
15:30 - Tanec krásných cikánek a věštírna Hra skořápky o cenu s diváky Hra v kostky o cenu s diváky Středověká hudba a tanec krásné šašice Vojáci, kat, cikánka a žebrák
16:40 - Proces s čarodějnicí
17:00 - Středověká hudba a výuka tance pro diváky Kejklíř Žebráci
18:00 - BOJIŠTĚ, tajemný příběh ze středověku kaskadérské skupiny DISK
---------------------------------------
HRADEBNÍ PŘIKOP V HORNÍM PARKU
14:15 - Rytířský turnaj na koních divadelní a kaskadérské společnosti ŠTVANCI za účasti královské družiny
16:45 - Rytířský turnaj na koních divadelní a kaskadérské společnosti ŠTVANCI za účasti královské družiny
---------------------------------------
HORNÍ NÁMĚSTÍ
15:00 - Dětský folklórní soubor DYJAVÁNEK
16:30 - Country skupina KVĚTINKA
21:00 - Hudební kapela ŠLAPETO
18:15 - Hudební kapela SABRIN BAND
---------------------------------------
DĚTSKÁ SCÉNA SLEPIČÍ TRH
14:15 - Slavnostní zahájení divadlem V PYTLI – SLEPIČÍ PRŮVOD, chůdaři, představení programu
14:30 - DIVADLO V PYTLI - Rytířská pohádka SOCHA – Slavnostní odhalení monumentu Král Slepičák
15:00 - KOMEDIANTI NA KÁŘE - PRINC NEBOJSA aneb žonglérská pohádka
16:00 - DIVADLO V PYTLI - MATYLDA – krocení draka
17:00 - KOMEDIANTI NA KÁŘE - Pohádka RYTÍŘSKÉ POVÍDÁNÍ O PRINCI BAJAJOVI
18:30 - CIMBÁLOVÁ MUZIKA ANTONÍNA STEHLÍKA
18:00 - mDIVADLO V PYTLI – VZDUCHOLOĎ – závěrečný happening s odletem vzducholodi...
---------------------------------------
KOSTEL SV. MIKULÁŠE
17:00 - Bohoslužba
23:00 - Večerní modlitba
---------------------------------------
KOSTEL SV. MICHALA
16:00 - Výklad o historii kostela – Milan Šoba
18:00 - Výklad o historii kostela – Milan Šoba
22:00 - Koncert vokální skupiny MOSTY
---------------------------------------
DOLNÍ NÁDVOŘÍ ZNOJEMSKÉHO HRADU - HOSTAN PÓDIUM
15:00 - Country kapela PAROHÁČI
17:30 - Skupina GENETIC – k poslechu i tanci
19:45 - DJ David
=============================================================
Program Znojemského vinobraní Sobota 11.9.2010
HLAVNÍ TRIBUNA
10:15 - Paroháči a taneční soubor ZUZANA
11:00 - MICHAL NESVADBA – „To nej s Michalem“
12:00 - TIMBRE dětská hudební show
12:30 - Kouzelnická show MAGIC ANDREW
13:00 - MAGDA REIFOVÁ - „Majda z Kouzelné školky“
14:00 - MICHAL SUCHÁNEK a RICHARD GENZER – fenomenální bavičská dvojice
14:30 - Slavnostní scéna historického průvodu na tribuně
15:20 - MICHAL SUCHÁNEK a RICHARD GENZER
15:30 - Produkt roku s RECEPTÁŘEM a CIMBÁLOVÁ MUZIKA ANTONÍNA STEHLÍKA
16:30 - Dětský folklórní soubor DYJAVÁNEK
17:15 - MICHAL SUCHÁNEK a RICHARD GENZER
17:30 - TIMBRE latin show
18:15 - MICHAL SUCHÁNEK a RICHARD GENZER
18:30 - PETR KOLÁŘ se skupinou – zpěvák rockových a muzikálových hitů
19:30 - MICHAL SUCHÁNEK a RICHARD GENZER
19:40 - PETER NAGY se skupinou – hvězda slovenské pop music
20:45 - MICHAL SUCHÁNEK a RICHARD GENZER
21:00 - MICHAL DAVID se skupinou – hitmaker s osvědčenými hity
22:00 - LASEROVÁ SHOW, OHŇOSTROJ
10:00 - Otevírání mázhauzů
---------------------------------------
VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ
10:00 - Slavnostní zahájení trhu konšely města Znojma za doprovodu bubeníků a praporů skupiny HEROLD
10:30 - Zábavné žonglování kejklíře SLÁVKA
11:00 - Historická hudba skupiny GNOMUS
12:00 - Žoldnéřský mustruňk šermířské skupiny FEDRFECHTÝŘI
12:30 - Historický tanec skupiny ROMANCE
13:00 - FEDRFECHTÝŘI s bubny a prapory
13:30 - Fakírská show FAKÍRA VALDY
15:00 - O PRINCEZNĚ JITCE A ZLÉM DÉMONU v akčním podání kaskadérské skupiny DISK
15:45 - Skotačení KEJKLÍŘE JONÁŠE
16:45 - Historická hudba LUCREZIA BORGIA
18:00 - Bubny a historické prapory skupiny HEROLD
18:30 - Žoldnéřský mustruňk šermířské skupiny FEDRFECHTÝŘI
19:00 - Orientální tanec skupiny ROMANCE
19:30 - Šermířská pohádka skupiny ORPHANUS
20:00 - Žonglérské představení SLÁVKA Z HRADCE
20:30 - Večerní koncert BRAAGAS+ kejklířské ohnivé panoptikum GEORGE HLAVSA, KEJKLÍŘ JONÁŠ, FAKÍR VALDA, MEGGIE ANGEL ASSEN
16:15 - Šermířské souboje skupiny MERLET
---------------------------------------
MIKULÁŠSKÉ NÁMĚSTÍ
10:00 - Bubeník a stráže zahajují trh Středověká hudba
10:30 - Žebrácké skotačení
10:45 - Šermířské představení
11:00 - Návštěva orientálního kupce
11:15 - Cikánky tanec a věštírna Hra skořápky o cenu s diváky Hra v kostky o cenu s diváky Středověká hudba a tanec krásné šašice Vojáci, kat, cikánka a žebrák Proces s čarodějnicí
12:15 - Středověká hudba a výuka tance pro diváky
16:00 - Středověká hudba Středověká hudba a výuka tance pro diváky Žebrák
17:00 - Šermířské představení Tanec krásných cikánek Středověká hudba a tanec krásné šašice Proces s čarodějnicí
20:00 - Ohňová show na pódiu u Mikuláše – kejklíři, tanečnice, plivači ohně
---------------------------------------
HRADEBNÍ PŘIKOP V HORNÍM PARKU
10:00 - Rytířský turnaj na koních divadelní a kaskadérské společnosti ŠTVANCI za účasti královské družiny
17:15 - Rytířský turnaj na koních divadelní a kaskadérské společnosti ŠTVANCI za účasti královské družiny
20:00 - Večerní rytířský turnaj na koních divadelní a kaskadérské společnosti ŠTVANCI za účasti královské družiny
---------------------------------------
HORNÍ NÁMĚSTÍ
13:30 - Taneční soubor NAŠI SOUSEDÉ z Chvalovic
11:30 - Dechová kapela AMATÉŘI z Dobšic
15:00 - Swingová kapela ŠARIVARI SWING BAND
16:45 - Rocková kapela GRUSSBACH
18:30 - Hudební kapela ONKELS
20:30 - Hudební kapela EMINENT
---------------------------------------
DĚTSKÁ SCÉNA SLEPIČÍ TRH
10:00 - Celodenní pásmo se zapojením malých diváků Pohádky divadla CILILINK Písničky Žonglování Soutěže
18:30 - CIMBÁLOVÁ MUZIKA PONAVA
---------------------------------------
KOSTEL SV. MIKULÁŠE
12:00 - Děkovná bohoslužba
17:00 - Slavnostní koncert – ZNOJEMSKÝ KOMORNÍ ORCHESTR a sólisté
23:30 - Večerní modlitba
---------------------------------------
KOSTEL SV. MICHALA
16:00 - Výklad o historii kostela – Milan Šoba
18:00 - Výklad o historii kostela – Milan Šoba
22:30 - Koncert vokální skupiny MOSTY
---------------------------------------
DOLNÍ NÁDVOŘÍ ZNOJEMSKÉHO HRADU - HOSTAN PÓDIUM
13:00 - Hudební trio TŘI BAND
15:30 - Hostanovo divadélko – DOBŠICKÉ NÁRODNÍ DIVADLO: Čertovy zlaté vlasy
16:45 - DJ DAVID
19:15 - Pop-rocková kapela FREEBAND
11:45 - BS-2 - mladá pop-rocková kapela
---------------------------------------
HORNÍ NÁDVOŘÍ ZNOJEMSKÉHO HRADU - E.ON ENERGY GLOBE AWARD ČR
17:40 - Losování výherce – hlasující divák o nejlepší projekt v kategorii KUTIL
15:25 - Představení nominovaných projektů v kategoriích KUTIL a OBEC
15:00 - JOSEF MLADÝ a JOSEF NÁHLOVSKÝ – zahájení nominačního eventu
17:45 - Vyhlášení výherce z diváků hlasujících v kategorii KUTIL
18:00 - MAREK ZTRACENÝ – oblíbený zpěvák populární hudby
Místo konání: Znojmo
Přesná adresa: (Hledat na mapě)
Znojmo (okres: Znojmo kraj: Jihomoravský kraj stát: Česká republika) WWW pořadatele: http://
Vkládání kulturních akcí zdarmaKulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé. Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat. Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce! |
© 2008 - oblibeny.cz • Kontakty, o webu • Ochrana soukromí Google • ZOOU • Mediální partneři • Facebook