Propagace na Oblíbený.cz

Rozšířené vyhledávání

Přidej akci Kulturní akce Tipy na výlety Dnešní akce Akce v Praze Články o kultuře

Soutěže o vstupenky

Věrnostní program

Hudební skupiny

Hrady a zámky

Nanovor - diskografie a koncerty

http://www.nanovor.wz.cz Město: Červený Kostelec Žánr: Zábavová kapela

Nanovor

 

 

Složení skupiny

Jiří (Juřica, Jimák, Stříbrná mládež) Kejzlar - baskytara

Petr (Demi, Dejmi, Demeno, Vemeno) Demjanovič - kytara

Jiří (Čmouda, Pavouček, Můně) Drapač - bicí

Karel (Karl von Teppich) Stehlík

Host: Miloš (Čuk) Stárek - klávesy, tamburína

Host: Miloš (Plňas) Plný - zpěv, kytara

 

Informace o skupině

Kapela Nanovo vznikla na podzim roku 1984 na troskách známé hardrockové legendy Meteor. Hudebně se pokouší hned od začátku o vlastní repertoár ve stylu tvrdí kytarové nové vlny. Po stylových kotrmelcích a personálních rošádách se skupina stabilizuje ve složení: Pavel Kejzlar - kytara, vokály Jiří Kejzlar - baskytara, zpěv Petr Demjanovič - kytara, zpěv Jiří Drapač - bicí, vokály Stylově se vrací k tomu, co je jí přece jenom nejvíc líbí - melodický hardrock, nyní již prvky metalu. V období komunistických represí vůči podobně zaměřeným souborům se v podstatě plácá. Zlom nastává v roce 1987 po vydařeném koncertě v České Skalici a následných Stárkovských čajích. Kapela se našla v původním i převzatém repertoáru a stává se zádanou. Ke konci roku 1989 střídá u kytary Pavla Kejzlara Pavel Fulka, který obsluhuje i klávesy. Dochází k dalsímu posunu ve výrazu skupiny. V roce 1991 si přidává na konec názvu ryčné R a vzniká Nanovor. Přichází ovšem ještě jedno přitvrzení a to v oblasti konzumace nápojů, především alkoholických. Roky 1993 až 1996 patří k nezapomenutelným. Škoda jen, že si to nikdo nepamatuje. Ke konci roku 1999 odchází ze zdravotních důvodů Pavel Fulka. Kapela uvolněné místo již neobsazuje. Ve tříčlenném obsazení tak konkuruje mnohým souborům, které jestě navíc disponují podpůrnou samplovací technikou. Tento stav platí zhruba do poloviny roku 2004. Rok zpět na vzpomínkové akci skupiny Meteor se objevuje starý známý Petr "Angus" Vnuk, hudebně již nečinný. A stává se to, co se nestává tak často. Kupuje kytaru, krabičky a aparát a po půl roce cvičení se postupně přidává k Nanovoru. Jestě existují lidé, kteří se dokázou nadchnout a znovu do toho šlápnout. Klobouk dolů. Petr "Angus" Vnuk ukončil svoje působení v kapele Nanovor před koncem roku 2008 a následuje hledání někoho, kdo má tolik odvahy, aby s námi brázdil rocková pódia východních Čech. Jedna z podmínek přijetí je znalost voleného mariáše. Novým kytaristou se na začátku února stává Karl von Teppich (ex Exekutor, ex Cugrunt, ex Imrwere). Málem se mu podařilo snížit věkový průměr skupiny, že se tak nestalo, není rozhodně jeho chyba. Kapela se povazuje za ryze zábavovou se všemi klady i zápory tohoto. Funguje na bázi pivo - zelená a je schopna hrát za jakýchkoli šlusnějích podmínek. Hlavně že je mír!!! Nanovor je především parta a až potom kapela. Svoji existenci nijak nepřeceňuje. Poděkování patří hlavně fanouškům, kteří svojí účastí drží kapelu při životě.

 

 

 

Koncerty a festivaly na kterých vystupuje Nanovor

K interpretovi neexistují žádné koncertyPokud víte, že se Vaše oblíbená kapela účastní nějaké akce kdekoli na světě, přidejte ji.


Přidat příspěvek do diskuse

Vaše jméno:
Příspěvek:
smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
Pro vkládání aktivních odkazů musíte být přihlášen.
Antispam: do kolonky zadejte součet (plus) čísel čtyři a čtyři (zadejte číslovku)
   

Diskuse o kapele Nanovor

U interpreta není žádný komentář

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z  $ 

Tipy na předprodej vstupenek

Vstupenky na festivaly

Vstupenky na koncerty

O profilu hudební skupiny

Jak přidat akci? • Reklama za vstupenky • Aktualizace skupiny

V profilech hudebních skupin, zpěváků a zpěvaček se nenalézá hudba, mp3 k poslechu zdarma, videa, videoklipy, skladby, písně a písničky, ani jiné skladby, zato však u nás najdete diskografii hudební skupiny, informace o koncertech, facebook kontakty, názvy klipů, mp3 písní, videí, hudby, krátkých i dlouhých cz videí. Mp3 nelze přehrát ani spustit zdarma. Download mp3 a hudebních skladeb je zakázán.

 

Doporučujeme: 

Jste sportovci nebo rádi relaxujete? Pak pro Vás máme nabídku na příjemně strávené chvíle nedaleko centra Brna. Udělejte něco pro svoji pohodu a navštite masáž Brno. budete zahrniti péčí, láskou a odejdete s příjemným pocitem.

 

Pokud potřebujete řezat tyče, potřebujete stroje na dělení tyčí. Stroje si poradí i s dělením trubek.

 

Pro muže, kteří mají erektilní dysfunkci, je nutná podpora erekce, aby mohli dosáhnout kvalitního pohlavního styku.

© 2008 - 2012 oblibeny.cz • webdesign toprecepty.cz • created by j-soft.cz

Kontakty, o webu • Mediální partneřiFacebook