Propagace na Oblíbený.cz

Rozšířené vyhledávání

Přidej akci Kulturní akce Tipy na výlety Dnešní akce Akce v Praze Články o kultuře

Soutěže o vstupenky

Věrnostní program

Hudební skupiny

Hrady a zámky

Sandra a její vembloudi - diskografie a koncerty

http://www.s-a-j-v.estranky.cz Město: Most Žánr: Party Rock

Sandra a její vembloudi

 

 

Složení skupiny

 

 

Informace o skupině

1990 (jaro) Luděk Kočár s kamarády zakládají v rokáči „KREML“ kapelu, jako alternativu ke svým domovským formacím, pro relaxaci a užití si trochu srandy. Sestava: Luděk „LU2“ Kočár – kytara, zpěv (ex Pro koho) Martin „Hovado“ Knol – kytara, zpěv (ex T601 Psychoband) Jarda „Charda 75“ Drápala – bicí (ex Pro koho, Ing Kašpar Csc) Ríša Řeřicha – basa, zpěv (ex Pro koho) 1990 (léto) Richarda Řeřichu nahrazuje Marek Kohout (ex Kampaň), kapela postupně tvoří repertoár a začíná koncertovat. Tehdy také vzniká nápad odlišit se a používat při vystoupeních kostýmy arabských beduínů. 1990 – 1996 Kapela pravidelně vystupuje po celé republice, na klubových scénách i na letních festivalech a přehlídkách. Sestava: Luděk „LU2“ Kočár – kytara, zpěv Martin „Hovado“ Knol – kytara, zpěv Jarda „Charda 75“ Drápala – bicí Marek „Mára“ Kohout – basa, zpěv 1993 (jaro) Jarda Drápala se chytá lana a odchází do Laury a jejích Tygrů,kapela hledá bubeníka pro alternaci a nachází Pavla „Lombarda“ Staňka. 1996 (zima) - Skupina posiluje svou pěveckou sekci, o hostujícího Láďu Šafránka (Harlej). 1997 (jaro) Přípravu na natáčení prvního CD ohrožuje svým nenadálým odchodem Martin Knol (rádio Most). Kapela ho nahrazuje dlouholetým kamarádem Pavlem „Babiznou“ Žďárským a v červnu, během pouhých pěti dnů natáčí své první album. 1997 (podzim) Pavel Žďárský dává přednost pravidelné rentě za hraní po barech a kapela je opět nucena hledat náhradu. Tentokrát sahá do metalových vod a přijímá Petra „Lindrose“ Lindu (Contrastic). Tím se celý sound skupiny ztvrzuje a dostává nový, hutnější rozměr. Své hostování také končí Láďa Šafránek, kterého však po pěvecké stránce „Lindros“ beze zbytku nahrazuje. Sestava: Luděk „LU2“ Kočár – kytara, zpěv Petr „Lindros“ Linda – kytara, zpěv Marek „Mára“ Kohout – basa, zpěv Jarda „Charda 75“ Drápala; Pavel „Lombardo“ Staněk – bicí 1997 (zima) Od této doby se personální obsazení nemění, jednotlivý členové si pro zpestření porůznu odskakují do jiných formací: „LU2“ do pseudobarového 1.MDCH Cent Bentu, „Lindros“ do Playeru a Čubaky, „Charda 75“ k Anně K. a Dee Blue, „Mára“ do Žerem psa a Pull my Daisy a poté se vždy rádi a pokorně vrací. V jejich nepřítomnosti za ně porůznu zaskakují Petr „Bery“Beránek (basa), Vláďa „MUDr“ Kadlec (kytara) a Martin „Kozel“ Kozlok (zpěv). 2000 (léto) Kapela natáčí své druhé CD s názvem Uíí a stejně jako to první ho vydává ve vlastní režii. Formace ubírá na četnosti vystoupení, zaměřuje se na kvalitu svých produkcí a pečlivě zvažuje kdy a kde se ukáže svým příznivcům. 2005 (podzim) Leader formace „LU2“ Kočár ukončuje své působení v 1.MDCH Cent Bentu a opět se pouští do sjednávání většího množství koncertů pro „Sandru a její veMbloudy“. Zároveň začíná sběr materiálu pro třetí řadovou desku.

 

 

Koncerty a festivaly na kterých vystupuje Sandra a její vembloudi

K interpretovi neexistují žádné koncertyPokud víte, že se Vaše oblíbená kapela účastní nějaké akce kdekoli na světě, přidejte ji.


Přidat příspěvek do diskuse

Vaše jméno:
Příspěvek:
smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
Pro vkládání aktivních odkazů musíte být přihlášen.
Antispam: do kolonky zadejte součet (plus) čísel tři a pět (zadejte číslovku)
   

Diskuse o kapele Sandra a její vembloudi

U interpreta není žádný komentář

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z  $ 

Tipy na předprodej vstupenek

Vstupenky na festivaly

Vstupenky na koncerty

O profilu hudební skupiny

Jak přidat akci? • Reklama za vstupenky • Aktualizace skupiny

V profilech hudebních skupin, zpěváků a zpěvaček se nenalézá hudba, mp3 k poslechu zdarma, videa, videoklipy, skladby, písně a písničky, ani jiné skladby, zato však u nás najdete diskografii hudební skupiny, informace o koncertech, facebook kontakty, názvy klipů, mp3 písní, videí, hudby, krátkých i dlouhých cz videí. Mp3 nelze přehrát ani spustit zdarma. Download mp3 a hudebních skladeb je zakázán.

 

Doporučujeme: 

Jste sportovci nebo rádi relaxujete? Pak pro Vás máme nabídku na příjemně strávené chvíle nedaleko centra Brna. Udělejte něco pro svoji pohodu a navštite masáž Brno. budete zahrniti péčí, láskou a odejdete s příjemným pocitem.

 

Pokud potřebujete řezat tyče, potřebujete stroje na dělení tyčí. Stroje si poradí i s dělením trubek.

 

Pro muže, kteří mají erektilní dysfunkci, je nutná podpora erekce, aby mohli dosáhnout kvalitního pohlavního styku.

© 2008 - 2012 oblibeny.cz • webdesign toprecepty.cz • created by j-soft.cz

Kontakty, o webu • Mediální partneřiFacebook