Propagace na Oblíbený.cz

Rozšířené vyhledávání

Přidej akci Kulturní akce Tipy na výlety Dnešní akce Akce v Praze Články o kultuře

Soutěže o vstupenky

Věrnostní program

Hudební skupiny

Hrady a zámky

Sandra a její vembloudi - diskografie a koncerty

http://www.s-a-j-v.estranky.cz Město: Most Žánr: Party Rock

Sandra a její vembloudi

 

 

Složení skupiny

 

 

Informace o skupině

1990 (jaro) Luděk Kočár s kamarády zakládají v rokáči „KREML“ kapelu, jako alternativu ke svým domovským formacím, pro relaxaci a užití si trochu srandy. Sestava: Luděk „LU2“ Kočár – kytara, zpěv (ex Pro koho) Martin „Hovado“ Knol – kytara, zpěv (ex T601 Psychoband) Jarda „Charda 75“ Drápala – bicí (ex Pro koho, Ing Kašpar Csc) Ríša Řeřicha – basa, zpěv (ex Pro koho) 1990 (léto) Richarda Řeřichu nahrazuje Marek Kohout (ex Kampaň), kapela postupně tvoří repertoár a začíná koncertovat. Tehdy také vzniká nápad odlišit se a používat při vystoupeních kostýmy arabských beduínů. 1990 – 1996 Kapela pravidelně vystupuje po celé republice, na klubových scénách i na letních festivalech a přehlídkách. Sestava: Luděk „LU2“ Kočár – kytara, zpěv Martin „Hovado“ Knol – kytara, zpěv Jarda „Charda 75“ Drápala – bicí Marek „Mára“ Kohout – basa, zpěv 1993 (jaro) Jarda Drápala se chytá lana a odchází do Laury a jejích Tygrů,kapela hledá bubeníka pro alternaci a nachází Pavla „Lombarda“ Staňka. 1996 (zima) - Skupina posiluje svou pěveckou sekci, o hostujícího Láďu Šafránka (Harlej). 1997 (jaro) Přípravu na natáčení prvního CD ohrožuje svým nenadálým odchodem Martin Knol (rádio Most). Kapela ho nahrazuje dlouholetým kamarádem Pavlem „Babiznou“ Žďárským a v červnu, během pouhých pěti dnů natáčí své první album. 1997 (podzim) Pavel Žďárský dává přednost pravidelné rentě za hraní po barech a kapela je opět nucena hledat náhradu. Tentokrát sahá do metalových vod a přijímá Petra „Lindrose“ Lindu (Contrastic). Tím se celý sound skupiny ztvrzuje a dostává nový, hutnější rozměr. Své hostování také končí Láďa Šafránek, kterého však po pěvecké stránce „Lindros“ beze zbytku nahrazuje. Sestava: Luděk „LU2“ Kočár – kytara, zpěv Petr „Lindros“ Linda – kytara, zpěv Marek „Mára“ Kohout – basa, zpěv Jarda „Charda 75“ Drápala; Pavel „Lombardo“ Staněk – bicí 1997 (zima) Od této doby se personální obsazení nemění, jednotlivý členové si pro zpestření porůznu odskakují do jiných formací: „LU2“ do pseudobarového 1.MDCH Cent Bentu, „Lindros“ do Playeru a Čubaky, „Charda 75“ k Anně K. a Dee Blue, „Mára“ do Žerem psa a Pull my Daisy a poté se vždy rádi a pokorně vrací. V jejich nepřítomnosti za ně porůznu zaskakují Petr „Bery“Beránek (basa), Vláďa „MUDr“ Kadlec (kytara) a Martin „Kozel“ Kozlok (zpěv). 2000 (léto) Kapela natáčí své druhé CD s názvem Uíí a stejně jako to první ho vydává ve vlastní režii. Formace ubírá na četnosti vystoupení, zaměřuje se na kvalitu svých produkcí a pečlivě zvažuje kdy a kde se ukáže svým příznivcům. 2005 (podzim) Leader formace „LU2“ Kočár ukončuje své působení v 1.MDCH Cent Bentu a opět se pouští do sjednávání většího množství koncertů pro „Sandru a její veMbloudy“. Zároveň začíná sběr materiálu pro třetí řadovou desku.

 

 

Koncerty a festivaly na kterých vystupuje Sandra a její vembloudi

K interpretovi neexistují žádné koncertyPokud víte, že se Vaše oblíbená kapela účastní nějaké akce kdekoli na světě, přidejte ji.


Přidat příspěvek do diskuse

Vaše jméno:
Příspěvek:
smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
Pro vkládání aktivních odkazů musíte být přihlášen.
Antispam: do kolonky zadejte součet (plus) čísel jedna a pět (zadejte číslovku)
   

Diskuse o kapele Sandra a její vembloudi

U interpreta není žádný komentář

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z  $ 

Tipy na předprodej vstupenek

Vstupenky na festivaly

Vstupenky na koncerty

O profilu hudební skupiny

Jak přidat akci? • Reklama za vstupenky • Aktualizace skupiny

V profilech hudebních skupin, zpěváků a zpěvaček se nenalézá hudba, mp3 k poslechu zdarma, videa, videoklipy, skladby, písně a písničky, ani jiné skladby, zato však u nás najdete diskografii hudební skupiny, informace o koncertech, facebook kontakty, názvy klipů, mp3 písní, videí, hudby, krátkých i dlouhých cz videí. Mp3 nelze přehrát ani spustit zdarma. Download mp3 a hudebních skladeb je zakázán.

 

Doporučujeme: 

Máte problém s hlodavci? Pořiďte si plašič myší, pomocí kterého se jich snadno a bezpečně zbavíte. 

 

Jste sportovci nebo rádi relaxujete? Pak pro Vás máme nabídku na příjemně strávené chvíle nedaleko centra Brna. Udělejte něco pro svoji pohodu a navštite masáž Brno. budete zahrniti péčí, láskou a odejdete s příjemným pocitem.

 

Pokud potřebujete řezat tyče, potřebujete stroje na dělení tyčí. Stroje si poradí i s dělením trubek.

 

Pro muže, kteří mají erektilní dysfunkci, je nutná podpora erekce, aby mohli dosáhnout kvalitního pohlavního styku.

 

Pre mužov, ktorí majú erektilnej dysfunkcii, je nutná podpora erekcie, aby mohli dosiahnuť kvalitného pohlavného styku.

© 2008 - 2012 oblibeny.cz • webdesign toprecepty.cz • created by j-soft.cz

Kontakty, o webu • Mediální partneřiFacebook