TZ: Praha bude slavit státní svátek s ANNIHILATOR!
Typ článku: Hudba a hudební akceDatum vložení: 30. 08. 2010
ANNIHILATOR oslaví vznik samostatného československého státu spolu s námi a pokusí se silou sobě vlastní rozdrtit vás v pražském klubu Retro Music Hall v PRAZE! Tak tedy všichni z náměstí a s vlajkami (nebo možná radši bez nich) 28.10. večer na pořádnou thrash pařbu!
28.10. 20:00 PRAHA, Retro Music Hall
Kanada je často označována za Mekku technického metalu a o jeho thrashové odnoži to platí obzvláště. I kdyby v zemi javorového listu byla pouze jediná kapela hrající tento subžánr, stačilo by to. Stačilo by to, pokud by zmíněnou kapelou byli ANNIHILATOR. Po fenomenálním úspěchu Watersovy party na Masters Of Rock 2008 završeném live DVD záznamem se tato věhlasná pětice letos na vizovické pódium vrátila se zbrusu novým studiovým materiálem.
Album nazvané výstižně „Annihilator“ vystihuje vše, čím si stejnojmenná kanadská kapela za šestadvacet let své existence prošla. Nové album znamená nové tour, a tak se můžeme opět těšit na typický watersovský riffing, uhrančivé melodie i pekelně dravou rytmiku, která vám nedá odpočinout ani minutu. Je jisté, že zkrátka nepřijdou ani příznivci klasických alb. Thrashmetalová přikázání jako stěžejní „Alison Hell“, znepokojivá „Never, Neverland“, úderná „King Of The Kill“, úsečná „W.T.Y.D. (Welcome To Your Death)“ či psychedelická „Fun Palace“ jistě vynechány nebudou. Není však vyloučeno, že dalšími esy Jeff Waters překvapí teprve až v té pravé killing hodině „A“.
ANNIHILATOR přijíždí zdůvodnit vám, proč si vybrali právě tento název. Věřte, že vybrali přesně…28.10. 20:00 PRAHA, Retro Music Hall!
Předprodej vstupenek byl zahájen!
Články o kultuře, zábavě a cestování |
|
|
Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte. |
O sekci články o kultuřeReklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?
Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události. |
© 2008 - oblibeny.cz • Kontakty, o webu • Ochrana soukromí Google • ZOOU • Mediální partneři • Facebook
