Student Agency začíná kampaň proti hejtmanům ČSSD

Typ článku: Cestování a památky

Datum vložení: 03. 12. 2009

Už nejede mašinka, nekouří se z komínka.....Asi tak by mohla v podání Českého národa (zklamaného rozhodnutím sociálně demokratických hejtmanů) začínat smutná parodie na známý hit skupiny Maxim Turbulenc.


V minulých dnech spustil majitel Student Agency první vlnu protikampaně proti Sociální demokracii,  ke které ho vedlo podivnéa netransparentní rozhodnutí krajských hejtmanů, týkajícího se provozování vlaků na některých trasách.

V kampani vedené v mediích a především na internetu vyzývá k tomu, abychom my občané vyjádřili svůj názor k této kauze tím, že pošleme mail svému hejtmanovi.

 

Seznam emailů na krajské hejtmany

 

České dráhy jsou dlouhodobě ztrátovým podnikem dotovaným státem, městy, vesnicemi. Student Agency je dlouhodobě výdělečnou zdravou firmou, protose domnívám že nás hejtmani svým rozhodnutím opravdu velmi poškodili. Proto jsem se i já připojil a napsal svému hejtmanovi. Původně jsem chtěl napsat obsáhlejší text, ale nakonec jsem email trochu zkrátil a ubral na ironii (v rámci vrozené slušnosti).

 

vypustil jsem například následující odstavce:

 

Vážený pane Hašku

Pokud opravdu vše proběhlo bez výběrového řízení jak tvrdí pan Jančura ze Student Agency, tak Vám gratuluji, protože jste se (spolu s ostatními pány hejtmany) stal členem výběrového bratrstva kočičí pracky, tedy spolku s nevalnou pověstí, který ekonommicky škodí naší zemi víc než jiní. Jeho členy jsou například Václav Klaus (alias....nesestřelitelný, neomylný, vševědoucí, vládce světa a destruktor naší reputace ), Bahamský velvyslanec Viktor Kožený (alias prachy mám, tak mi polibte šos) a potom také například Vladimír Železný (alias....však on za mě někdo moje průšvihy zaplatí).

 

Vážení páni hejtmani


Jste našimi zaměstnanci, tak zacházejte s financemi uvážlivě, protože jinak zaměstnance, kteří špatně hospodaří se svěřenými penězi v příštích volbách propustíme. Naštěstí již nežijeme ve středověku, takže okamžitá defenestrace by nám asi neprošla.



Myslíte, že je Vaše volba Českých drah (coby výhradního železničního přepravce) logická? Já myslím, že za tím nebude logika, ale uplně něco jiného. Co, to si myslím domyslí každý člověk s IQ vyšším než má odbržděná lokomotiva jedoucí (pod vedením Českých drah) samospádem do finanční černé díry zvané monopol.



Autor: taita2 - Autor z oblibeny.cz + tiskové zprávy pořadatelů

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.