Zeptejte se...kapely Toxique!

Typ článku: Počítače a internet

Datum vložení: 25. 10. 2011

Zajímáte se o kapelu Toxique a rádi byste se jejích členů na něco zeptali? Jste tu správně.


Přinášíme vám, návštěvníkům Oblibeny.cz, možnost zeptat se kapely na to, co vás zajímá.
Do 15.11.2011 zašlete svůj dotaz či dotazy na dianaduf@gmail.com.
 
Hudební skupina Toxique byla například letos součástí projektu Akropolis Multimediále, který se uskutečnil 22. října 2011 v Paláci Akropolis. Fotoreportáž z tohoto koncertu Vám přinesla Pája Hartmanová, http://www.oblibeny.cz/clanky/clanek/2837-toxique/ .


Autor: Diana - Autor z oblibeny.cz

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.