SKAfari Night se znovu objevuje na scéně

Typ článku: Hudba a hudební akce

Datum vložení: 01. 12. 2011

SKafari Night se svým třetím pokračováním opět míří rozdávat hudbu. Tato hudební akce, orientovaná především na styl ska, se bude konat v Plzni 14. prosince (středa) v 19:30. Hudební večer se uskuteční v music clubu Pod Lampou (Havířská 11), kde vystoupí kapely: Grande Tete (ska-rock / Mariánské Lázně) Y? (crossover-alternative/ Plzeň) TheSpankers (pop-reggae / Praha)


 „Připravili jsme pro tento ročník opravdu energické kapely,“ prozrazuje Eduard Štůla, pořadatel akce. „Kapela Grande Tete přiveze nové album Progresso a kapelu The Spankers uslyšíte v Plzni poprvé s novou zpěvačkou,“ dodává.

 

„Je to skvělé, když se takhle mladí lidé zajímají o kulturu,“ dodáváprogramová manažerka pro Plzeň 2015, Šárka Havlíčková.

 

SKAfari Night nepředstavuje pouze hudební styl ska, ale ke slyšení je i s jinými příměsemi jako např. rock, punk, pop, reggae apod. 

 

Další informace o události naleznete na stánkách akce www.skafari.super-radio.cz.

 



Autor: Renča

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.