N.O.H.A. SE PŘEDSTAVÍ V BŘEZNU NA FLÉDĚ V NOVÉ SESTAVĚ

Typ článku: Hudba a hudební akce

Datum vložení: 20. 01. 2012

V úterý 6. března se na Flédě představí kapela N.O.H.A. v nové sestavě obohacené o brazilskou zpěvačku a kytaristku Camilu De Oliveiru.


Camila De Oliveira se stala novým hlasem a tváří kapely N.O.H.A. aka Noise of Human Art. Za sebou už mají společné a velmi úspěšné festivalové turné, které velmi kladně přijali jak fanoušci, tak i kritikové. V březnu přijede představit N.O.H.A. svůj nový „hlas“ do brněnského klubu Fléda.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejích SMS Ticket ( http://www.smsticket.cz ), Ticketportal ( http://ticketportal.cz ) a Ticketstream ( http://www.ticketstream.cz ).

Více informací na:
http://www.n-o-h-a.de/
http://fleda.cz
 



Autor: Maldika - Autor z oblibeny.cz

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.