Tank atomizer eGo-T do elektronické cigarety.

Typ článku: Lidé a zdraví

Datum vložení: 09. 03. 2012

Tank atomizer do elektronické cigarety s technologií eGo-T je novinka, která umožňuje pohodlné plnění kontejnerů e-liquidem bez používání kontejnerů s vatičkou.


S tank systémem se stává elektronická cigareta snadno naplnitelná.

Atomizer je vybaven novým knotem, na který se nasazuje Tank kontejner, naplněný eliquidem. Knot nasává e-liquid do žhavící spirálky přímo z kontejneru a proto se nemusí používat vatička.

Tank atomizer je již vybaven ochranným krytem na baterii a lze jej nasadit na baterii pro elektronickou cigaretu eGo. Tudíž když chcete přejít z klasické ego cigarety na tank systém stačí Vám zakoupit si nový atomizer eGo T s plnícím kontejnerem.

Atomizéry eGo-T si můžete objednat v internetovém obchodě www.ecigarette.cz

 Autor: ecig568

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.