VÍTE, KDE SPÍ V LÉTĚ ČERTI? A S KÝM SE KAMARÁDÍ?

Typ článku: O dětech a pro děti

Datum vložení: 07. 08. 2014

V období letních prázdnin, konkrétně od 28.6. - 30.8.2014 se bude v areálu Slezskoostravského hradu konat 4. ročník oblíbené letní soutěže - Víte, kde spí v létě čerti? A s kým se kamarádí?


 V různých koutech hradu budou schování čerti s jejich pelechy. Úkolem především dětských návštěvníků bude najít všechny skrýše, zjistit, s kým se kamarádí, vyplnit kupón a vhodit ho do losovací urny.

Výherci získají VIP kartu na rok 2015, která je opravňuje k volnému vstupu na akce pořádané společnosti Ostravské výstavy a.s., a to jak na Výstavišti Černá louka, Slezskoostravském hradě, tak také v Miniuni - světě miniatur a Pohádkovém sklepě strašidel. Losování proběhne 30. srpna 2014 na akci Strašidelná noc na hradě.

Více informací zde :http://www.cerna-louka.cz/akceN_473/h/

 Autor: Ostravské výstavy

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.