PO STOPÁCH ŽELEZNIČÁŘE V MINIUNI - SVĚTĚ MINIATUR V OSTRAVĚ.

Typ článku: O dětech a pro děti

Datum vložení: 07. 08. 2014

Nová stálá expozice v areálu Miniuni - Po stopách železničáře.


 V areálu Miniuni - světě miniatur je od 4. července 2014 pro návštěvníky připravena nová stálá expozice ,,Po stopách železničáře".

Nejen milovníci vlaků a železniční dopravy se mohou těšit na ukázky historického dražního zařízení, signalizačního zařízení, kancelář výpravčího, staré jízdní dokumenty - jízdenky, dobové uniformy a čepice a mnoho dalšího.

Autorem je pan David Pšenčík.

Novou expozici si budete moct prohlédnout až do 20. prosince 2014.Autor: Ostravské výstavy

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.