LOUČENÍ S PRÁZDNINAMI V MINIUNI - SVĚTĚ MINIATUR V OSTRVĚ

Typ článku: O dětech a pro děti

Datum vložení: 12. 08. 2014

Ve dnech 30. - 31. srpna 2014 proběhne v areálu MINIUNI - světě miniatur v Ostravě LOUČENÍ S PRÁZDNINAMI!


 Ve dnech 30. - 31. srpna 2014 proběhne v areálu MINIUNI - světě miniatur v Ostravě LOUČENÍ S PRÁZDNINAMI!

Prázdniny pomalu končí, ale to není důvod ke smutku! Abychom Vás přivedli na jiné myšlenky, můžete si přijít zasoutěžit v našem zábavně - sportovním programu a užít si tak poslední dny prázdnin dosytosti.

Těšit se můžete na tvůrčí dílnu ( výroba rozvrhu hodin a barevných korálků ), zábavnou hru ( příběh na kostkách ), kreslení křídou a grafiti.

Otevírací doba:

30. 8. 2014                 9:00 - 20:00hod.

31. 8. 2014                 9:00 - 20:00hod.

Vstupné: 

Dospělí = 70,- Kč

Děti, důchodci, studenti, ZTP = 40,- Kč

Hromadný vstup nad 15 osob = 35,- Kč

Platí VIP karta 2014.Autor: Ostravské výstavy

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.