Beseda - režisérka Petra Všelichová – 18:00 - Komunitní centrum Agape - Karviná

Typ článku: Film a recenze

Datum vložení: 28. 02. 2010

Iniciativa Dokořán Vás zve na setkání s ostravskou režisérkou Petrou Všelichovou ve čtvrtek 25. 3. 2010 v 18:00 v Komunitním centru Agape.


S televizním studiem Ostrava režisérka Všelichová spolupracuje od roku 2000. Režijně se podílí na pořadech Na stopě, Reportéři ČT, Kultura.cz, Zahrada je hra, Náš venkov, Sabotáž, V zajetí železné opony, Tajné akce StB, Přísně tajné vraždy, Ta naše povaha česká, Sváteční slovo. Z její filmografie připomeňme také pořady, které Ostravskou publicistiku charakterizovaly v nedávných letech, jako byla např. Klekánice, Případ pro reportérku, Salon moravskoslezský, Proti proudu aj.

 

O Petře Všelichové slýcháme v souvislosti s dokumentem Zločin jménem Katyň, který sbírá domácí i zahraniční ocenění. Na film Zločin jménem Katyň navázal v roce 2008 dokument nazvaný Lebka, který přibližuje konkrétní osud jedné z obětí masových poprav.

 

Na setkání s Petrou Všelichovou zveme všechny, bez rozdílu. Témata, která její práce postihuje, se jistým způsobem dotýkají nás všech.Autor: taita2 - Autor z oblibeny.cz + tiskové zprávy pořadatelů

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.