TZ: Michal Hrůza a jeho kapela se vrací na koncertní pódia
Typ článku: Hudba a hudební akceDatum vložení: 05. 02. 2015
Jeden z nejúspěšnějších autorů současnosti, Michal Hrůza, se po osmi měsících od úrazu vrací na koncertní pódia!
Návratové“ tour, které ponese symbolický název NOC a DEN MICHALA HRŮZY 2015, bude zahájeno v Praze 19. března 2015 ve Fóru Karlín. Poté Michal se svoji Kapelou Hrůzy vystoupí v dalších sedmi městech - Karlovy Vary, Olomouc, Opava, Jihlava, Liberec, Tábor a Ústí nad Labem. Jako support se představí spřátelené kapely Mother’s Angels a Lety Mimo.
"Hudba je součástí mého životního štěstí a jsem rád, že se ke mně vrací," říká Michal Hrůza.
Všichni fanoušci, kteří Michalovi drželi palce a byli s ním v těžkých chvílích, se mohou těšit na neobyčejné vystoupení plné emocí a energie. Michal s Kapelou Hrůzy (Karel Heřman, Emil Kopta, Aleš Zenkl a Standa Matoušek) již od podzimu zkouší a pracují na dramaturgii koncertů. Na výjimečné show, která bude propracováná do nejmenších detailů včetně speciálních projekcí, světel a zvuku, zazní průřez Michalovou tvorbou, tedy největší hity jeho kariéry, ale i aktuální singly z dvojalba Noc/Den, které před Vánoci vyšlo v limitované edici. Nebudou chybět ani oblíbené filmové a televizní hity jako „Zakázané uvolnění“, „Duše do vesmíru“, „Venuše“ či zimní píseň „Sněhulák“.
Na pražském koncertě 19. 3. 2015, který bude zaznamenán Českou televizí, vystoupí řada Michalových hudebních přátel jako např. Xindl X, Anna K., Klára Vytisková a další. „Od doby, kdy jsem Michala navštěvovala v Ostravě, jsem ani na minutu nepřestávala věřit, že den, kdy bude zase stát s kytarou na pódiu, stoprocentně přijde. A že je to tak brzo, je zázrak a já už se na ten jeho velký návrat neskutečně těším,” uvedla Anna K.
Předprodej vstupenek na tour NOC a DEN MICHALA HRŮZY 2015 odstartoval 15. ledna 2015. Předprodej na pražský koncert zajišťuje No Limits a jako dárek pro Michalovy fanoušky budou vstupenky bez navýšení poplatků. Vstupenky budou k dostání i v síti Ticketportal. Od 1. 2. 2015 pak budou moci zákazníci T-Mobile, generálního partnera tour, čerpat slevu ve výši 10 % na jakoukoliv vstupenku v obou předprodejních sítích. Speciální kód pro poskytnutí slevy získají pouze prostřednictvím mobilní aplikace Našim pro radost. Na jarní tour naváže kapela Hrůzy koncerty na Majálesech v Hradci Králové (24. 4.), Praze (1. 5.), a Brně (7. 5.). „S Michalovou kapelou pracujeme na speciálním setu, který bude jednou z hlavních show letošních Majálesů,“ uvádí dramaturg Michal Šamánek.
Články o kultuře, zábavě a cestování |
|
|
Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte. |
O sekci články o kultuřeReklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?
Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události. |
© 2008 - oblibeny.cz • Kontakty, o webu • Ochrana soukromí Google • ZOOU • Mediální partneři • Facebook
