Veselé kouzlení s Rayem

Typ článku: Kulturní akce

Datum vložení: 08. 06. 2015

Cyklus Rozpustilé letní čtvrtky v Domě kultury v Litoměřicích


Celé prázdniny vždy ve čtvrtek od 18 hod budou probíhat v Atriu Domu kultury nebo ve Foyer pořady pro děti. Hodinu před začátkem -17 hod - je připraven skákací hrad, zmrzlina a další občerstvení.

 

Profesionální kouzelník Ray Salman se kouzlení věnuje již 17 let a je držitelem 1. místa z Mistrovství České Republiky v Moderní Magii v kategorii manipulace a dále více než dvaceti mezinárodních ocenění včetně Grand Prix a to v obou oborech magie, kterými se zabývá – manipulace a mikromagie. Kromě table hoppingu, manipulací a mluvených jevištních programů se dnes věnuje také kouzlení pro děti a tvarování balónků. Ray Salman je zkušený kouzelník a bavič a zakládá si na kvalitní zábavě, jeho představení jsou vždy vypilována do detailu a jsou zábavná pro všechny věkové kategorie.

Vstupné jednotné 50,- Kč, děti do 1,99 let neplatí.

více na www.mkz-ltm.cz
 Autor: Kateřina Obleserová

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.