Koncert kapely HIM

Typ článku: Kulturní akce

Datum vložení: 12. 06. 2015

Finská kapela HIM potvrdila své vystoupení v Praze.HIM vystoupí v pražském Roxy clubu 3. srpna 2015. Můžeme se těšit na průřez celou diskografií kapely, kde nebudou chybět ani písně z posledního vydaného alba "Tears on Tape". Vstupenky na koncert jsou již v prodeji. Dají se koupit u partnerské agentury Obscure nebo v síti Ticketpro a Ticketportal.

 

Stránky pořadatele: veil.cz/

Odkaz na facebook: www.facebook.com/events/365259210336512/Autor: Kristýna Žáková - Autor z oblibeny.cz

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.