TZ - Daniel Landa připravuje na 12.9. Velekoncert za účasti filharmoniků i dětského sboru

Typ článku: Kulturní akce

Datum vložení: 14. 06. 2015

Kejklíř, buřič a jeden z nejúspěšnějších českých interpretů Daniel Landa připravuje na 12. 9. 2015 audiovizuální show za účasti filharmoniků i dětského hudebního sboru. Chystaný Velekoncert bude také jediným místem, kde se bude moci koupit Landovo nové album. Velekoncert bude podle plánů trvat více než dvě hodiny a na pódiu se vystřídá celá řada významných hostů, kteří doprovázeli Landu v průběhu jeho hudební kariéry.


Pro Daniela Landu jde o monstrózní projekt nejen z hlediska umělecké kompozice, ale i po organizační stránce. „Bude to obrovská a nákladná show. V současnosti s týmem pracujeme na harmonogramu a vymýšlíme, jak uspořádat scénu, na které se vystřídá bezpočet hostů, kteří mě doprovázeli hudební kariérou a hlavně bude přítomné filharmonické těleso a dětský pěvecký sbor,“poodkrývá zákulisí příprav Daniel Landa.

Velekoncert se pravděpodobně uskuteční na letišti v Letňanech, ale lokace se ještě může změnit podle počtu prodaných lístků. Ty zatím mizí z předprodeje sítě Ticket Art závratnou rychlostí. „Minimum, se kterým pracujeme, je čtyřicet tisíc lidí, ale samozřejmě budu rád, když se nám podaří prolomit stotisícovou hranici. A myslím, že máme šanci, protože obdobná akce tady ještě nikdy nebyla,“ podtrhuje jedinečnost velekoncertu Daniel Landa.Autor: Lukáš Vinter - Autor z oblibeny.cz

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.