Májka s cimbálovou muzikou Dušana Kotlára

Typ článku: Kulturní akce

Datum vložení: 13. 04. 2016

Stavění máje v České Lípě na náměstí T. G. Masaryka 30. dubna od 10 – 16,30 hodin


Májka s cimbálovou muzikou Dušana Kotlára Stavění máje v České Lípě na náměstí T. G. Masaryka 30. dubna od 10 – 16,30 hodin s folklórním programem a navazujícími akcemi pro širokou veřejnost. Program je laděn do folklóru – lidové tance a písně, tradice a zvyky, prostě vše, co ke stavění májky patří. Divadlo, vycházející z lidových zvyklostí a tradic, inspirované velikonočním časem, dobový program. Přijďte s námi přivítat jaro! Folklórní a dobový program, celodenní jarmark.

Autor: Dušan Kotlár

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.