Cimbálová muzika Dušana Kotlára u svěcení pramene.

Typ článku: Kulturní akce

Datum vložení: 03. 05. 2016

Slavnostní otevření lázeňské sezony a svěcení pramene.


Populární cimbálová muzika Dušana Kotlára z Liberce, úspěšně působící na koncertních pódiích nejen v ČR, ale i v zahraničí se představí širokou žánrovou pestrosti při Otevření lázeňské sezony 2016 v Lázních Libverda a svěcení pramene v sobotu 14. května 2016. Začátek v 10 h. na lázeňské kolonádě. Nachystán je bohatý program: Svěcení Kristiánova pramene panem farářem R.D. Pavlem Andršem, prohlídka úložiště minerální vody. Těšit se můžete i na doprovodný program: přehlídku hasičské techniky libverdských hasičů, na Vinařství – Stanislav Mádl – Váš vinař, projížďky na ponících pro děti, na prezentaci kol z Bikecentra Libverda. Chybět nebude lahodné občerstvení, točené pivo, grilované speciality, stánkový prodej, …Lázně Libverda - kolonáda https://www.laznelibverda.cz

Autor: Dušan Kotlár

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.