Pouť s cimbálkou Dušana Kotlára

Typ článku: Kulturní akce

Datum vložení: 27. 07. 2016

Koncert cimbálové muziky Dušana Kotlára


Druhý srpnový víkend se koná Mariánská pouť v Novém Boru. Pokud tedy nemáte víkend od 12. do 14.8.2016 nic v plánu, můžete využít této pozvánky a užít si skvělé tři dny plné zábavy pro celou rodinu. Připraveny jsou koncertní vystoupení, cimbálová muzika Dušana Kotlára z Liberce či divadelní vystoupení. Zkrátka bohatá kulturní nabídka v příjemném prostředí. Akce je rozdělena do tří dnů. V pátek večer se můžete těšit na koncerty skupin Optimik 2 a Tetra Hop. Sobotní program startuje již v jedenáct hodin dopoledne a pokračuje až do pozdních večerních hodin. V průběhu soboty (od 10:00 do 17:00) pro vás budou připraveny i řemeslné trhy, soutěže pro děti či pouťové atrakce! Páteční i sobotní program je situován na místní koupaliště. Máte-li rádi cimbálovou muziku, pak vás pozveme rovněž na sobotu a to na 16:00, kdy v Novém Boru vystoupí oblíbená cimbálovka Dušana Kotlára z Liberce. Nedělní program se přesune do kostela Nanebevzetí Panny Marie, kde se uskuteční poutní mše svatá a od 17:00 i koncertní vystoupení – Z. Čermáková, J. Šťastný, M. Janiš. http://www.kulturanb.cz

Autor: Nový Libor

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.