Čertovský cimbál Dušana Kotlára

Typ článku: Kulturní akce

Datum vložení: 10. 11. 2016

ČERTOVSKÝ CIMBÁL - oslava sv. Mikuláše s cimbálovou muzikou PhDr. Mgr. Dušana Kotlára z Liberce.


 

Blíží se konec roku a s tím jsou spojené různé akce. A právě na jednu takovou bychom vás rádi pozvali. Čertovský cimbál Dušana Kotlára se uskuteční v klubu Na Okraji v obci Hovorčovice. Kdy?  V pátek 2.12.2016 od 19:00 hodin. Těšit se můžete na příjemně strávený večer plný zpěvu a zábavy s oblíbenou cimbálovou muzikou.

Přivítejte čerta s Mikulášem a anděly netradičně. Přivítejte je při poslechu kvalitní cimbálové muziky. Ať už jste zpěvák, nebo nezpěvák, tento večer si jistě užijete v plné míře. Klub Na okraji se nachází na adrese U Špýcharu 285, Hovorčovice. Pokud ještě neznáte cimbálovou muziku Dušana Kotlára, pak si ji jistě velmi rychle oblíbíte.

Pár slov o cimbálovce Dušana Kotlára

Cimbálová muzika & Dušan Kotlár je hudební seskupení s neobvykle širokým žánrovým záběrem, bohatým repertoárem a vysokou uměleckou i interpretační úrovní.  Stabilní profesionální hudební obsazení rozšířil malý houslista Milan, který se v letošním roce stal vítězem Mezinárodní houslové soutěže Mistra Josefa Muziky. Milan je určitě velkým zpestřením každé produkce.

Bližší informace k chystané akci naleznete na stránkách klubu http://klubnaokraji.wz.czAutor: Nový Libor

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.