Advent s cimbálem Dušana Kotlára

Typ článku: Kulturní akce

Datum vložení: 26. 11. 2016

Advend s cimbálem


Odpoledne plné zpěvu a zábavy s oblíbenou cimbálovou muzikou. Adventní, Andělský cimbál Dušana Kotlára se uskuteční v Horní Řasnici Kdy? V sobotu 10.12.2016 od 14:00 hodin. Těšit se můžete na příjemně strávené odpoledne plné zpěvu a zábavy s oblíbenou cimbálovou muzikou. Přivítejte Advend netradičně. Přivítejte je při poslechu kvalitní cimbálové muziky. Ať už jste zpěvák, nebo nezpěvák, toto odpoledne si jistě užijete v plné míře. Kulturní dům se nachází u kostela. Pokud ještě neznáte cimbálovou muziku Dušana Kotlára, pak si ji jistě velmi rychle oblíbíte. Cimbálová muzika & Dušan Kotlár je hudební seskupení s neobvykle širokým žánrovým záběrem, bohatým repertoárem a vysokou uměleckou i interpretační úrovní. Nenechte si ujít koncert, během kterého vystoupí i zpěvačka Olga Kostelencová – jedna z našich nejlepších zpěvaček a folkloristek. Na co se můžete těšit? Vedle vybraných klasických koled zazní i díla autorů jako např. G. Verdi, B. Smetana, A. Dvořák, E. Kalmán, G. Bizet, J. Offenbach, F. Lehár, W. A. Mozart, L. Cohen a další.Autor: Nový Libor

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.