Posezení s vínem a cimbálkou Dušana Kotlára

Typ článku: Kulturní akce

Datum vložení: 29. 11. 2016

Večer plný zpěvu a zábavy s oblíbenou cimbálovou muzikou.


Posezení s vínem a cimbálkou Dušana Kotlára Ochutnávka dobrého vína spojená s poslechem cimbálové muziky Dušana Kotlára se koná v sobotu 3. prosince od 19 hodin v KD Tatobity. Večer plný zpěvu a zábavy s oblíbenou cimbálovou muzikou. Vstupenky jsou k zakoupení na OÚ.Autor: Nový Libor

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.