Koledy u cimbálu

Typ článku: Kulturní akce

Datum vložení: 08. 12. 2016

Koledy s cimbálovou muzikou Dušana Kotlára.


Vánoce se blíží a s tím jsou spojené i různé kulturní akce. V rámci již VI. ročníku Česko zpívá koledy, akce, kterou pořádá Deník Bohemia ve stejnou dobu, na různých místech v Čechách, ale i v zahraničí, zazní koledy. Prostřednictvím elektronického přihlašování lze v přihlášených městech rozsvítit hvězdu. Hvězda svítí tedy i pro obec Pěnčín, kde zpěv 14. 12. 2016 od 18. hodin v Kulturním domě podpoří cimbálová muzika Dušana Kotlára z Liberce. Vedle vybraných klasických koled zazní i díla autorů jako např. G. Verdi, B. Smetana, A. Dvořák, E. Kalmán, G. Bizet, J. Offenbach, F. Lehar, W.A. Mozart, L. Cohen a další. V čem je tato akce tak výjimečná? Hlavní kouzlo je v tom, že tisíce lidí po celé republice, ale i v zahraničí, budou ve stejný okamžik a v určeném pořadí hromadně zpívat koledy. Vstup zdarma. Občerstvení bude zajištěno. Přijďte si společně zazpívat vánoční koledy a prožít příjemný adventní čas.Autor: Nový Libor

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.