Ples s cimbálkou Dušana Kotlára

Typ článku: Kulturní akce

Datum vložení: 19. 01. 2017

V České republice, ale i v zahraničí posluchače řadu let oslovuje Cimbálová muzika Dušana Kotlára z Liberce. S širokou žánrovou pestrostí lidových písní z Moravy, Slovenska, Čech získala velmi dobré renomé, vybírá si hudební lahůdky z country a jazzu, nevyhýbá  se operetnímu či opernímu repertoáru, který interpretuje po svém, ale ctí jeho zákonitosti.  Stabilní hudební obsazení profesionálních muzikantů rozšířil malý houslista Milan, laureát  20. ročníku Mezinárodní houslové soutěže Mistra Josefa Muziky, který je určitě velkým zpestřením každé produkce.   Repertoár je vždy přizpůsoben místu, času a složení společnosti.   Satisfakcí cimbálky je skutečnost, že je žádána, lidé se vracejí a odcházejí spokojeni.


 

Hlavní hostem večera Petra Černocká – tradiční degustace vína s Cimbálovou muzikou Dušana Kotlára - ve velkém sále taneční hudba Miloše Petráška – moderace Jiří Vaníček a Petra Černocká.
Bližší informace na připravovaných plakátech, ples se uskuteční v sobotu 25.2. 2017 od 19:00 hod.

Místo: Lázeňský dům /KONGRESOVÉ CENTRUM/ na Kolonádě

 

https://www.lazne-podebrady.cz/kulturni-akce/283

www.cimbalka-liberec.cz

 

 Autor: Nový Libor

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.