Chceme originál

Typ článku: Počítače a internet

Datum vložení: 22. 03. 2010

Bitva o ceny za 80 litrů. Přidej se do boje. Osm různých témat, osm výher v hodnotě 80 000,- a nespočet možností. Zúčastnit se mohou všichni, zvítězí jenom ti nejlepší. Hodnotí se originalita. To je klíčem k vítězství. Existuje nespočet možností, jak uspět. Zápis z nejlepší cesty tvého života, fotka šílené módní kreace, video o tvé vášni ke sportu. Právě odstartovala soutěž portálu StudentPoint.cz.


 Soutěž je rozdělena do 8 kategorií: móda & design, cestování, vzdělání, kultura, sport, xsport, peníze & shopping a vztahy.  Téma si můžeš svobodně zvolit. Zpracování je taky na tobě.  Udělej, co umíš, co miluješ, pro co žiješ. Odvaž se a ukaž světu, co v tobě je.

Chceme originál

Chceme něco z tebe. Když budeš nejlepší, máš u nás výhru v hodnotě 10 000,-. 

Procestoval jsi celý svět? Anebo máš jen luxusní zážitek z lesa za domem? Napiš o tom. Pošli fotky. Ukaž cestovatelského ducha, který v tobě dřímá.

Tisíce fanoušků. Transparenty. Roztleskávačky. To napětí v posledních minutách. Říká ti to něco? Tak probuď svoje sportovní nadšení. A udělej z toho záznam.

Kdo tě dostává do varu? Kdo tě dokáže vážně rozohnit? Kdo je fakt sexy? Nenechávej si to pro sebe. Pochlub se. Nejde o to, jestli umíš fotit. Důležité je do toho dostat tu atmosféru. Ty pocity.

Máš adrenalin místo krve? Neznáš limity? Tak projev svou lásku k extrémům. Ukaž, co je tvou pravidelnou dávkou rizika.  Ukaž, jaké jsou tvoje výzvy.

Všichni shopaholici pozor! Konečně je tady něco i pro profesionály na utrácení peněz. Zdokumentuj svoji cestu po nákupech. Zachyť ty nejlepší momenty. Vystihni, co to pro tebe znamená. Co na tom miluješ.

Držíš si status módní star? Máš jiný styl než všichni ostatní? Tak si na sebe navlíkni to nejlepší a vyfoť se. Buď kreativní, výstřední, elegantní nebo šílený. Poděl se s námi o svého ducha stylisty.

Koncert tvého života. Máš něco takového na skladě? Pošli fotky, video, článek nebo jenom koláž z posbíraných vstupenek. Je to jedno. Hlavně, ať je to to nejlepší, co jsi kdy zažil.

Chodící encyklopedie. Nebo ti říkají jinak? Přeměnit své vědomosti konečně v nějaké slušné peníze stojí za úvahu. 20 otázek a 3 minuty. Měří se rozhodnost a rychlost. Na to máš.

Vítězové budou vyhlášeni na velkolepé party 28. dubna v Retro Music Hall v Praze za zvuků S.O.I.L., Chaotic a Discoballs.

A kdo má tohle na svědomí

Tahle akce je organizována portálem StudentPoint.cz, který každý den přináší čtenářům nejnovější dění ze světa kultury, módy, sportu nebo vzdělání. Redaktory tvoří výhradně studenti, kteří píší články pro své kolegy z ostatních škol. Se svým osobitým úhlem pohledu zpracovávají nejen reporty z akcí, ale také se zanořují do hlubších témat jako vztahy.

Součástí portálu je také e-shop se značkovým oblečením a nabídky brigád. Rozrůstá se také počet partnerů, které s portálem spolupracují, a díky tomu nabízí všem čtenářům výhodné slevy.

Nechte se vtáhnout do víru dění

StudentPoint.czAutor: Snivellus

Články o kultuře, zábavě a cestování

Vkládejte jen vlastní články shodné s tématem webu. Nevhodné články budou smazány. Zakazujeme vkládat texty z jiných webů. Při porušování autorských práv nás prosím kontaktujte.

O sekci články o kultuře

Reklama za vstupenky • Požádat o aktualizaci článku • Jak přidat článek?

 

Autory článků jsou sami uživatelé. Vkládejte prosím pouze vaše vlastní články, které jsou shodné se zaměřením našeho webu, tedy články o kultuře. Oblibeny nenese odpovědnost za jejich slohovou podobu a gramatické chyby. Nevhodné články budou bez varování smazány. Oblibeny.cz si vyhrazuje právo smazat, nebo změnit obsah článků. Je zakázáno vkládat texty z jiných webů. V případě podezdření na porušování autorských práv nás prosím neváhejte kontaktovat. Naleznete u nás novinky ze světa kultury, informace a články, hudební recenze, kulturní zprávy, aktuality o tom co se kde děje a jiné aktuální události.