Acrobystia - diskografie a koncerty

Město: Ostrava  Žánr: Metal

Acrobystia

Acrobystia

Složení skupiny

Tomáš "Banán"- guit/voc

Martin "Basák" - bass/back voc

Oťas - guit

Šárka - drums


Informace o skupině

Myšlenka založit kapelu se zrodila někdy z kraje roku 2004 v hlavách Martina /Midnight Session/ (později díky kapele získal přezdívku Basák) a Tomáše (známý též jako Banán), na bicí drtil Hoňa /Route20/.

Nějakou dobu jsme se sehrávali ve výškovickém kulturním domě, než nás z tama vyrazili. Poté odešel Hoňa hrát kinderpunk a ač se to zpočátku nezdálo, dobře udělal, protože po dlouhém hledání ho vystřídal bicák Roman, velké to hovado. Zkušebnu jsme si našli lepší - ve sklepě hospody.

Tuto sestavu doplnil kytarista Markus, s kterým jsme zahájili koncertování (duben 06) a který nás po několika odehraných koncertech opustil. Na jeho místo nastoupil Easy.

Na podzim roku 2007 naše řady opustil Roman. V té době jsme se také byli donuceni přestěhovat do zkušebny ve Výškovicích, od Balcara nás majitel vyhodil z poměrně úsměvného důvodu - že jsme mu posrali hajzlíky - což mimochodem ani nebyla pravda :-) Někdy v lednu jsme našli náhradu - novým bicmenem se stal Miláňo /Carnal Diafragma, Purulent Spermcanal, ex-Temple of Sorrow/. Na jaře 2009 se Easy rozhodl jít dál vlastní cestou a je proto vystřídán Oťasem.

S další změnou se potýkáme na konci dubna 2010, kdy jsme se rozhodli rozloučit se s Milanem, který není schopný akceptovat některé požadavky. Na bubenické stoličce ho hned vzápětí střídá Marek

Diskografie Acrobystia