Slezská noc 2013

Podobné akce

Účinkující: Ine Kafe, Doga, Rybičky 48, Kreyson, Traktor, Gate Crasher,

Typ akce: Festival

Zahájení: 28. 6. 2013
Ukončení: 29. 6. 2013

Popis akce

Noc plná hvězd skončila, ať žije Slezská noc!!!

Po dvaceti letech se uzavřela historie jednoho z prvních a největších festivalů u nás, festivalu, který hostil taková jména jako Motörhead, Saxon, Mr.Big, Doro, Slade, Nazareth a mnoho dalších. Pořadatelé festivalu však vyslyšeli přání fanoušků a vracejí se na místo činu prvních ročníků Noci plné hvězd tedy do sportovního areálu ve Vendryni.
Přímo tam proběhly první tři ročníky legendárního festivalu a mnozí je považují, díky skvělému prostředí dodnes za nejzdařilejší. Právě tam startovali svůj comeback Katapult, Elán i polští Lady Pank. Slezská noc naváže na letitou historii Noci plné hvězd, bude jakýmsi návratem ke kořenům a bude klást důraz na hvězdy česko-slovensko-polské scény s prostorem pro úspěšná jména slezského regionu.
Slezská noc bude zároveň setkáním generací i žánrů, takže už dnes můžeme prozradit, že mezi hvězdami festivalu nebudou chybět slovenští Iné Kafe, polští Złe psy (kapela Andrzeje Nowaka ex.T.S.A.) domácí Charlie Straight, Doga, Kreyson, Gabriela Gunčíková, Rybičky 48, Legendy se vrací, Markéta Konvičková, Daniel Mrózek, Elis a spousta dalších. V průběhu festivalu dojde i na tolik oblíbenou exhibici a profi zápasy thajského boxu, či na prezentaci Národní protidrogové centrály. Co by však fanoušky muziky mělo opravdu potěšit je bezkonkurenční vstupné 299,- Kč na celý dvoudenní festival, prodej omezeného počtu vstupenek startuje už 4.února!!!

Místo konání: Sportovní areál

Přesná adresa: (Hledat na mapě)

Vendryně (okres: Frýdek-Místek kraj: Moravskoslezský kraj stát: Česká republika)

WWW pořadatele: http://

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!