Summer Session 2013

Podobné akce

Účinkující: GOLPE, MAKAROV & STEEN, RAVIC, CZSCREAM, B.UNQ!, ENRICO, BEDA, BEASTIE BASS aka ELITE & ADLET, SUBGATE, FRANKE, KIFLI, FINIDI, PEET SANDERS, SENS, PELLICAN, BAXIK, MYLO, T-MASS, PETERSON, P-JAY, djane KAN-JACCA, BASSWOOD DJS

Typ akce: Festival

Zahájení: 09. 8. 2013
Ukončení: 10. 8. 2013

Popis akce

Můžete se těšit na našlápnutý line up, ve kterém ani letos nebudou chybět zahraniční hvězdy, kterým budou sekundovat přední čeští djs. Kompletní line up zveřejníme již brzy. Podruhé se na festivalu představí tři stage, aby si každý z návštěvníků přišel na své a měl možnost zažít ještě lepší hudební zážitek. Jako vždy bude připraven precizní sound systém na kterém si zakládáme a jehož výkon nenechá nikoho v klidu.

Nezapomněli jsme ani na Warm Up akce, které vás budou „zahřívat“ v několika destinacích včetně Prahy… Termíny a místa konání vám budeme servírovat, jakmile budou potvrzeny.

Přijďte podpořit naší taneční scénu, která je opět na vzestupu! SUMMER SESSION děláme pro vás, pro všechny ty, kteří jsou příznivci kvalitní muziky a zároveň náročnými fanoušky tanečních eventů… :-)

Místo konání: Žďákovský most

Přesná adresa: (Hledat na mapě)

Orlík nad Vltavou (okres: Písek kraj: Jihočeský kraj stát: Česká republika)

WWW pořadatele: http://
Předchozí akce: Společná věc 2013
Následující akce: Kašpárkohraní 2014

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!