Účinkující: M. T. Majar
Typ akce: Ostatní akce
Zahájení: 15. 6. 2015
Ukončení: 15. 6. 2015
Vstupné: zdarma
Popis akce
Kdo se skrývá za pseudonymem M. T. Majar?
Literární kariéra prostějovské rodačky Markéty Markové (píšící pod pseudonymem M. T. Majar) nabrala už od samotného počátku bestsellerový kurs. Nejen, že se její prvotina Hot Boys v roce 2012 zařadila mezi nejprodávanější e-booky, ale ve vítězném tažení pokračovala už coby klasická tištěná kniha i na pultech knihkupectví. Neméně úspěšná byla také autorčina exkurze do žánru urban fantasy, kde na sebe upozornila dvojicí románů Znamení vlka (2012) a Krvavý písek (2013). V pondělí 15. června v 16.00 si s autorkou popovídáte o její další knize Hell Boys. Líbil se vám Chris Raines, hrdina předchozího autorčina románu Hot Boys? Pak si jistě oblíbíte i „hellboye“ Ryana Christensena a jeho povedené kolegy. Erotikou, akcí, napětím a romantikou nabité Chicago leží na dosah, stačí se začíst.
Markéta Marková pracuje v bankovnictví. Věnuje se lukostřelbě (dnes již pouze rekreačně), synovi a také dvojici mainských mývalích kocourů, které označuje za své spoluautory.
Místo konání: Dům knihy Knihcentrum
Přesná adresa: Smetanovo nám. 8, Ostrava (Hledat na mapě)
Ostrava (okres: Ostrava-město kraj: Moravskoslezský kraj stát: Česká republika)Následující akce: RNDr. Lenka Krejčí: Žena a její vztahy
Vkládání kulturních akcí zdarmaKulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé. Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat. Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce! |
© 2008 - oblibeny.cz • Kontakty, o webu • Ochrana soukromí Google • ZOOU • Mediální partneři • Facebook
