Open air hudební festival

Podobné akce

Účinkující: V hlavním Open Air Programu představí hradeckému publiku to nejlepší ze svého repertoáru Divadlo D21, které se na tři dny usídlí v Open Stanu v Žižkových sadech. Na programu budou například autorské inscenace KRYL - Zmrdtvýchvstání zažít (Jiří Ondra), Deset deka Dürrenmatta (Jiří Jelínek) FUKS (Jan Kačena/Jan Poláček) volně inspirovaná knihou Příběh spalovače mrtvol. V úterý 23. 6. uvedeme autorskou a oceňovanou inscenaci Evy Rysové a kolektivu pod názvem Šest miliard Sluncí, inspirovanou Alzheimerovou chorobou. Ve středu 24. 6. Uvede nezávislé Divadlo Letí komedii Romana Sikory Sestup a vzestup pana B.

Typ akce: Festival

Zahájení: 19. 6. 2015
Ukončení: 28. 6. 2015

Popis akce

21. ročník festivalu Divadlo evropských regionů a 16. ročník Open Air Programu

Ve dnech 19. až 28. června proběhne v Hradci Králové 16. ročník nesoutěžní divadelní přehlídky Open Air Program Hradec Králové. Opět připraví mix vysokého a nízkého umění, autorských, experimentálních či performativních projektů. V programu jsou zastoupena představení nového cirkusu, improshow, bytové divadlo, představení pro celou rodinu, autorská čtení, design markety i výtvarné a pohybové dílny. Chybět nebude samozřejmě ani každodenní přísun hudební výživy. Na 14 otevřených scénách a šapitó se uskuteční více než 300 divadelních, hudebních a doprovodných produkcí, které každoročně zvou k oslavě života v ulicích, k oslavě tvůrčí činnosti a pospolitosti, jejíž atmosféra již 16. rokem přitahuje do historického centra Hradce Králové tisíce diváků.

Účastníci: Široké okolí

Místo konání: Žižkovy sady, Velké a malé náměstí

Přesná adresa: Dlouhá 99 500 01 Hradec Králové okres Hradec Králové, kraj Královéhradecký (Hledat na mapě)

Hradec Králové (okres: Hradec Králové kraj: Královéhradecký kraj stát: Česká republika)

Pořadatel: Klicperovo divadlo
WWW pořadatele: http://www.klicperovodivadlo.cz
Předchozí akce: Koncert skupiny Čechomor
Následující akce: Open air hudební festival

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!