Účinkující: Rene Trossman
Typ akce: Koncert
Zahájení: 21. 6. 2015
Ukončení: 21. 6. 2015
Vstupné: 320 Kč
Popis akce
Rene Trossman je zkušený bluesový kytarista. Do Prahy nám přináší atmosféru jeho domácí – fantastické chicagské bluesové scéný, kde pravidelně hrával s muzikanty jako jsou Buddy Scott, Byther Smiths, Lurrie Bell, Iceman Robinson, Little Mack Simmons, Lorenzo Thompson.
S jeho čtyřčlennou kapelou, kterou považuje za nejlepší, co zatím měl, hraje nejen v České Republice. Navštívil i Německo, Rakousko, Švýcarsko, Polsko, Slovensko a jiné evropské státy.
Trossman přímo navazuje na odkaz muzikantů zlaté bluesové éry 50. a 60. let, ať už to je či byl Otis Rush, Magic Sam, Muddy Waters nebo Jimmy Reed či Earl Hooker.
Můžete se těšit na rozjetou a rytmickou jízdu!
Místo konání: Reduta Jazz Club
Přesná adresa: Národní 20 (Hledat na mapě)
Praha (okres: Praha kraj: Praha stát: Česká republika) Pořadatel: Reduta Jazz ClubWWW pořadatele: http://www.redutajazzclub.cz/program/index
Vkládání kulturních akcí zdarmaKulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé. Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat. Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce! |
© 2008 - oblibeny.cz • Kontakty, o webu • Ochrana soukromí Google • ZOOU • Mediální partneři • Facebook
