Slon v porcelánu – klášterecký festival v polovině léta

Podobné akce

Účinkující: Petr Kalandra Memory Band, Michal Šindelář nebo ABBA STARS Revival. Akci ukončí originální show bojové a ohňové skupiny Punk Rebels.

Typ akce: Festival

Zahájení: 13. 8. 2016
Ukončení: 13. 8. 2016

Vstupné: 50 / 100 Kč

Popis akce

Druhý ročník úspěšného festivalu pro celou rodinu. A proč právě "Slon v porcelánu"? V Klášterci nad Ohří vyrábí jemné porcelánové výrobky tradiční porcelánka Thun podporující i náš festival. Slon je naopak gigantický chobotnatec, do kterého naše festivalové slůně jistě postupem času doroste.

Kdo ještě nenavštívil historické městečko Klášterec nad Ohří, nedaleko Karlových Varů, měl by tak učinit letos v létě. Celá akce probíhá v krásném prostředí Letního kina, startuje v 11h dopoledne a končí pozdě v noci. Patronát nad letošním ročníkem převzal herec Ladislav Županič a celým festivalem provede Petr H. Batěk.

Program festivalu myslí v první řadě na děti a rodinu. Kromě zajímavých atrakcí, pohádek a písniček, se malí návštěvníci mohou těšit na dětský Cirkus Berto a také cirkusovou mini-zoo! Vyzkouší si různé soutěže a dětské dílničky. Zatančí si na koncertech Lázeňského orchestříku doktora Pěnkavy. Čekají na ně stánky s různými výrobky i občerstvením a spousta dalších lákadel...

A aby rodiče nepřišli zkrátka, jsou pro ně přichystány od odpoledních hodin koncerty několika známých hudebních skupin: Petr Kalandra Memory Band, Michal Šindelář nebo ABBA STARS Revival. Akci ukončí originální show bojové a ohňové skupiny Punk Rebels.

Účastníci: rodiny s dětmi

Místo konání: Letní kino

Přesná adresa: Chomutovská 465, Klášterec nad Ohří (Hledat na mapě)

Klášterec nad Ohří (okres: Chomutov kraj: Ústecký kraj stát: Česká republika)

Pořadatel: PHB-ART Agency
WWW pořadatele: http://www.phba.cz/#kontakt
Předchozí akce: Pilsen Queen tribute band
Následující akce: Jan solo na Hoblině

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!