Otevření studia BodyBody v Libereci a trénink zdarma

Podobné akce

Účinkující: -

Typ akce: Sportovní akce

Zahájení: 14. 7. 2016
Ukončení: 31. 8. 2016

Vstupné: První trénink pro nové klienty zdarma

Popis akce

Liberec se stává dalším městem fitness revoluce, BodyBody zde otevírá novou pobočku.

Liberec, 14. července 2016 - Revoluční fitness studia BodyBody využívající při tréninku přirozený pohyb v kombinaci s elektrickou stimulací svalů (EMS) přichází poprvé do libereckého kraje! Trénink v BodyBody trvá pouhých 20 minut, procvičí až 90% svalů a tím se řadí mezi nejefektivnější tréninkové metody současnosti. V Libreci se studio otevře v Papírové ulici a noví klienti si mohou přijít vyzkoušet první trénink do konce srpna zdarma!

Body Body tréninky umožnují efektivně hubnout, posilovat, formovat postavu včetně problémových partií, zvýšit fyzickou kondici a výkonnost. Nejen sportovcům pomáhají odstranit svalovou dysbalanci. Tréninky BodyBody díky impulsům velice účinně stimulují i hluboké vnitřní svaly, které poskytují oporu páteři a tak spolehlivě redukují bolesti zad. Vhodné jsou také např. k posílení pánevního dna po porodu nebo i jako prevence. Tréninkové plány jsou vytvořeny klientům na míru v návaznosti na jejich potřeby a cíle. BodyBody navíc využívá jen přirozený pohyb, takže je šetrný vůči kloubům, šlachám a vazům.
Otevřít BodyBody studio v Liberci se rozhodli manželé Tomáš a Jana Kobrovi a to na základě Janiných zkušeností s touto revoluční metodou. Nová majitelka totiž před pár lety prodělala autonehodu a od té doby má trvale poškozené koleno. Jana hledala spoustu možností, jak by i nadále mohla vést plnohodnotně aktivní život, ale bohužel při kterémkoliv sportu na sebe bolest kolene nenechala dlouho čekat. Vysvobození přišlo až s jejím prvním tréninkem BodyBody v Praze, který navštívila díky svému kamarádovi. A opravdu, díky cvičení BodyBody se Jana mohla opět začít bezbolestně hýbat, zaktivizovat svaly, které by při jiném cvičení a míře postižení nohy nebyly možné, a tím se skvěle udržovat ve formě a cítit se fit. Na nic tedy nečekala a společně s manželem otevřeli vůbec první BodyBody studio v libereckém kraji, aby tak unikátní metodu zpřístupnili všem místním obyvatelům. „Věřím v BodyBody fitness“ dodává liberecká majitelka.

Metoda je nejen funkční, ale také zcela bezpečná – používá ji třeba Klinika tělovýchovného lékařství a rehabilitace Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, jedno z nejlepších pracovišť svého druhu na světě. „Praktické zkušenosti dokazují, že se jedná o velmi účinnou metodu posílení svalů. Nejsou známy žádné nežádoucí účinky," říká přednosta kliniky u Sv. Anny prof. MUDr. Petr Dobšák, CSc.

Pro ideální trénink stačí jedna až dvě dvacetiminutové návštěvy týdně. První výsledky obvykle uvidíte za dva až tři měsíce. Abyste dosáhli podobných výsledků tradičním cvičením, museli byste v posilovně strávit okolo pěti hodin týdně. Tréninky jsou tak ideálním řešením pro zaneprázdněné klienty, kteří si do exkluzivního studia nemusí brát ani tašku na cvičení, studio jim vše potřebné zajistí a osobní trenér navíc každému připraví tréninkový plán na míru.

Doplňující informace o studiu BodyBody Liberec:
Adresa: Papírová ulice, 460 01, Liberec
Otevírací doba:
Pondělí až pátek: 7:00 – 21:00
Sobota: 9:00 – 14:00
Neděle: zavřeno
Kontakt: 775 556 568, liberec@bodybody.cz a www.bodybody.cz

Místo konání: BodyBody Liberec

Přesná adresa: Papírová ulice, 460 01, Liberec (Hledat na mapě)

Liberec (okres: Liberec kraj: Liberecký kraj stát: Česká republika)

Pořadatel: BodyBody
WWW pořadatele: bodybody.cz
Předchozí akce: Tomáš Proll - Sochy a kresby
Následující akce: Slade v Brně

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!