Věra Špinarová s kapelou 2017

Podobné akce

Účinkující: Věra Špinarová s kapelou Adam Pavlík band

Typ akce: Koncert

Zahájení: 30. 6. 2017
Ukončení: 30. 6. 2017

Vstupné: od 320,- v síti Ticketpro

Popis akce

Věra Špinarová, stálice naší rockové i populární hudby, se chystá po delším čase znovu do Brna. Vystoupí zde v pátek 30.6.2017 od 19,30 hodin v Sonocentru, sále s prvotřídním zvukem. Rodačka z nedalekých Pohořelic se stala pro svůj nenapodobitelný sytý hlas i pro temperamentní a vitální vystupování na koncertech jednou z nejoblíbenějších zpěvaček. Předprodej vstupenek v ceně od 320,- zajišťuje exkluzivně síť Ticketpro.Věra Špinarová se narodila 23. prosince 1951. Dětství strávila v rodných Pohořelicích u Brna, v sedmi letech se však spolu s rodiči přestěhovala do Ostravy. Počátky hudební kariéry spočívaly ve hře na housle (6let) a později na vysněnou kytaru u táboráku a s partou kamarádů. Po devítiletce v jejích 16 letech dostala nabídku na první nahrávku a následné pravidelné vystupování s kapelou Flamingo. Následovaly „čaje“ s Royal Beatem a nahrávka Music Box, který se zanedlouho stal hitem. Později přestoupila do skupiny Majestic, kde se vystřídala s Marií Rottrovou. Právě s Majesticem nahrála svůj první singl Music Box, který ji přímo katapultoval mezi špičku tehdejší české populární hudby.

Tady se poprvé setkává se svým budoucím partnerem Ivo Pavlíkem, kterého si v roce 1972 vzala za manžela. 14. prosince 1974 se jí narodil syn Adam. V roce 1984 končí manželství s Ivo Pavlíkem a začíná další etapa s Vítězslavem Vávrou. V té době Věra začala zpívat se skupinou Speciál, tehdy velmi uznávanou. V roce 1988 odchází od Speciálu a zakládá skupinu Notabene. Dostává pracovní nabídku na muzikál Benzín a mejkap a ledové představení Mrazík a rozchází se s Vávrou.

Na koncertech jí začíná doprovázet její syn Adam se svou kapelou a do profesního života přichází manager Václav Fischer. V posledních letech je jejím managerem její syn Adam Pavlík a na koncertech s ní jako doprovodná skupina vystupuje skupina Adam Pavlík Band.

Její první album Andromeda vyšlo u společnosti Panton v roce 1972. Svá další alba nahrála u společnosti Supraphon. V prosinci před několika lety zpívala na svém koncertu na Žofíně, který byl beznadějně vyprodán, a obdržela tam platinovou desku za cédéčko To nejlepší, které patřilo v uplynulých letech k těm nejprodávanějším u nás.

Věra Špinarová je jednou z nejlepších a nejvýraznějších osobností českého popu a rocku. Kromě mnoha ocenění v podobě zlatých a platinových desek patří mezi prvních pět nejprodávanějších českých interpretek za posledních deset let. Pro svůj nenapodobitelný sytý hlas i pro temperamentní a vitální vystupování na koncertech patří Věra Špinarová již mnoho let mezi nejžádanější zpěvačky v České a Slovenské republice. Koncerty probíhají v průběhu celého roku a jsou stále vyprodány. Má celou řadu krásných hitů, například Meteor lásky, Music box, Bílá jawa 250, Raketou na Mars nebo Měj mě rád. Největším hitem se však stala píseň Jednoho dne se vrátíš, jejíž melodie je z filmu Tenkrát na západě. Prestižní záležitostí v roce 2007 bylo pozvání na koncert Joe Cockera, který nemá nikdy na svých koncertech hosty ani předskokany. Věra Špinarová byla pozvána jako host na ostravský koncert.

Nenechte si ujít její vystoupení v Brně 30.6.2017 v Sonocentru!

Místo konání: Sonocentrum

Přesná adresa: Veveří 113 (Hledat na mapě)

Brno (okres: Brno-město kraj: Jihomoravský kraj stát: Česká republika)

Pořadatel: Brnokoncert
WWW pořadatele: www.brnokoncert.cz
Předchozí akce: Nazareth Ostrava 2017
Následující akce: Martin Harich

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!