Cimbál Dušana Kotlára opět v Benátkách

Podobné akce

Účinkující: Cimbálová muzika Dušana Kotlára - Liberec

Typ akce: Vinobraní

Zahájení: 08. 10. 2016
Ukončení: 08. 10. 2016

Popis akce

Posezení s burčákem Město Benátky nad Jizerou, člen Burčákové unie, srdečně zve na POSEZENÍ S BURČÁKEM, které se uskuteční v sobotu 8. října 2016.
Další zajímavá akce, která spojuje dobrou muziku, dobré pití a jídlo. O co se jedná? Jednoduše řečeno o POSEZENÍ S BURČÁKEM, které se uskuteční 26. září 2015 v Benátkách nad Jizerou, které jsou členem Burčákové unie. Na této akci vystoupí jako hudební doprovod i oblíbená cimbálovka Dušana Kotlára.
Na co se můžete těšit? Již od tří hodin odpoledne je pro vás připravena vernisáž k nové celoroční výstavě „Kolem nás v nás“ v Expozici Jiřího Krohy a Výstavní síni na Husově náměstí. Pokud si vše budete chtít prohlédnout, pak si musíte počkat do páté hodiny odpolední, kdy již bude prohlídka přístupná resp. otevřená veřejnosti.
V 16:00 je na programu slavnostní zahájení celé akce „Posezení s burčákem“, které se uskuteční kde jinde než v Burčákové uličce. Další program je pak organizátory naplánován v areálu zámku.
Jak jsme již naznačili, těšit se můžete mimo jiné i na Cimbálovou muziku Dušana Kotlára z Liberce. ( www.cimbalka-liberec.cz )
A samozřejmě i na burčák. Pro návštěvníky bude připraven burčák a víno z Hustopečí a další občerstvení.

Místo konání: Zámek 49

Přesná adresa: Zámek 49, 294 71 Benátky nad Jizerou (Hledat na mapě)

Benátky nad Jizerou (okres: Mladá Boleslav kraj: Středočeský kraj stát: Česká republika)

Pořadatel: Město Benátky nad Jizerou
WWW pořadatele: http://www.benatky.cz
Předchozí akce: ZELENÝ CHOPOK
Následující akce: VŠEFEST

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!