Silvestr v Bobycentru 2016

Podobné akce

Účinkující: Alexander Kowalski, Paride Saraceni, Lucca vs. Ladida, Orbith a Jerry, Think & Thick, Hydrophonic, Deep Deer, Subgate a Tibiza

Typ akce: Párty, tanec a zábava

Zahájení: 31. 12. 2016
Ukončení: 01. 1. 2017

Vstupné: od 490,- v síti Ticketpro a Smsticket.cz

Popis akce

Silvestr 2016 Bobycentrum Brno - Lasershow Hall – největší Silvestr v ČR
31.12.2016 od 20.30 hod

Poslední den v roce se uskuteční v Brně největší silvestrovská oslava příchodu nového roku za účasti předních djs ze zahraničí i nejpopulárnějších djs z ČR. Po loňském beznadějně vyprodaném Brněnském Silvestru v Sono Centru se pořadatelé pro letošní rok rozhodli k návratu na původní místo, do nejoblíbenější tuzemské taneční areny - do brněnského Bobycentra. Bobycentrum s kapacitou až 4000 lidí je výrazně vhodnější prostor pro tak velkou akci a navíc místo prošlo kompletní rekonstrukcí. Nabízí nejmodernější projekční LED stěny, špičkový zvuk, bary, světla, lasery, kvalitní parkování a moderní zázemí.

Celkový koncept silvestrovské oslavy slibuje jedinečný zážitek nejen po hudební, ale i vizuální stránce. Obsazení největší silvestrovské párty v ČR zajisté nenechá jediného fanouška taneční hudby chladným. Letošní line up naplní nejen ti nejlepší z naší taneční scény, ale nabídne také velké zahraniční hvězdy.

Na tento jedinečný večer přijali pozvání hned dva velikáni, a sice ikona německého techna a legendární umělec Alexander Kowalski, který vystoupí v tradičním podání svého live actu, a dále zástupce mladší generace současných světových jmen, velmi oblíbený Paride Saraceni.

Alexander Kowalski, vynikající producent a DJ z Berlína, se na hudební scéně pohybuje přes 15 let. Pamatuje zlatou éru berlínského legendárního klubu Tresor, v němž debutoval. Díky Alexandrovým schopnostem a jeho výjimečné diskografii mu hudební kritici v průběhu let udělili titul nejlepšího producenta, nejlepší live-act a byl i dvojnásobným kandidátem na German Dance Award.

Paride Saraceni, 25-tiletý mladíček původem z Itálie, usazený v Londýně, si již stihnul vydobýt slušné renomé v zahraničním tisku, a díky svému osobitému zvuku přitáhl pozornost ikon žánru, jako jsou např. Richie Hawtin, Carl Cox, Sven Vath, Dubfire, Laurent Garnier nebo Adam Beyer. V ČR se poprvé představil v roce 2014.

Dalším doslova lahůdkovým vystoupením bude bezpochyby společný set djských královen, které není třeba příliš představovat, novoroční speciál Lucca vs. Ladida. Chybět nebudou Orbith a Jerry, Think & Thick, Hydrophonic, Deep Deer, Subgate s Tibizou a pochopitelně celá řada dalších, kteří se představí v pokračování na after party, která se uskuteční tentokrát v EXIT Club Brno.

Stejně, jako tomu bylo v předešlých letech, budou na akci k dispozici 2 VIP zóny, nově pro nejrychlejší zájemce tzv. Boiler Tickets a standardní vstupenky v ceně od 490,-.

Místem konání je tedy pro letošní rok Boby centrum, jež má dvojnásobnou kapacitu po celkové modernizaci prostor, zvýšený komfort a další řadu výhod tohoto stále unikátního objektu.

Generálním partnerem akce je PITBULL ENERGY DRINK. Těšíme se na vás!

► VSTUPENKY zakoupíte v síti TICKETPRO (www.ticketpro.cz) a prostřednictvím služby SMS TICKET (www.smsticket.cz) v následujících vlnách:

- První vlna do 31.8. → standard 490,- // VIP 660,-
- Druhá vlna do 30.9. → standard 550,- // VIP 690,-
- Třetí vlna do 31.10. → standard 590,- // VIP 770,-
- Čtvrtá vlna do 18.12. → standard 660,- // VIP 890,-
- Pátá vlna do 31.12. → standard 690,-
- Boiler WOW tickets 1.11. - 31.12. → 1.390,-

► Prodejní místa:
- Indies Shop | Poštovská 2, Brno
- Orange Travel | OD Tesco, Dornych 4, Brno
- Dům pánů z Lipé | Nám. svobody 17, Brno

* Další prodejní místa v Brně a celé ČR zde:
http://www.ticketpro.cz/jnp/prodejni-mista/jihomoravsky-kraj/index.html

▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬

• VIP obsahuje:

★ Vstup do VIP zóny - vrchní balkóny - jedinečný výhled na vystupující
★ Silvestrovské akční drinky
★ Drobné občerstvení
★ Šatna zdarma

• Boiler WOW tickets:

★ Vstup do speciální zóny na pódiu za DJem

Místo konání: Bobycentrum

Přesná adresa: Sportovní 2a (Hledat na mapě)

Brno (okres: Brno-město kraj: Jihomoravský kraj stát: Česká republika)

Pořadatel: Brněnský Silvestr
WWW pořadatele: www.facebook.com/silvestrbrno/
Předchozí akce: MARCEL FLEMR BAND
Následující akce: TRIBUTE TO.. STEVIE WONDER

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!